Server pro PS4 nebo jen PC?

Message
Autor
Rainwy
Příspěvky: 2
Registrován: 15 čer 2019, 01:49
Reputation: 0

Server pro PS4 nebo jen PC?

#1 Příspěvekod Rainwy » 15 čer 2019, 01:52

Zdravím!
Rád bych si objednal pro mě a kamarády server na ARK ale nejsem si jistý zda na něm jde hrát i na PS4 nebo jen z PC, s přáteli hrajeme právě na PSku takže bych rad věděl zda je možné pronajmout server a hrát tam. Dekuji za případnou odpověď. :lol:

Uživatelský avatar
Kierwin1987
Příspěvky: 174
Věk: 29
Registrován: 27 bře 2016, 04:12
Reputation: 16
Kontaktovat uživatele:

Re: Server pro PS4 nebo jen PC?

#2 Příspěvekod Kierwin1987 » 15 čer 2019, 08:32

Zdravím,
Myslím si, že jen na PC, jdu si to ještě plně ověřit.

Edit.: Přimo odpověď od FH adminů
Spoiler: zobrazit
Otázka:
1) ARK servery jsou dostupné jen pro platformu PC, že? Asi by to tam bylo případně bapsané, jestli to jde i na konzole. Ohledně tohohle bych jsem chtěl mít jen jistotu.

Odpověď:
Dobrý den,
1) přesně tak, pouze pro PC platformu. Konzolové servery mají k dispozici pouze mezinárodní hostingy, které hostují oficiální servery.
Fakaheda Discord server: http://discord.fakaheda.eu/

Rainwy
Příspěvky: 2
Registrován: 15 čer 2019, 01:49
Reputation: 0

Re: Server pro PS4 nebo jen PC?

#3 Příspěvekod Rainwy » 15 čer 2019, 11:06

Tak nějak jsem si to myslel, co se dá dělat, holt jdu hledat no :D ale dekuji za info :)

Citrus
Příspěvky: 5
Věk: 13
Registrován: 13 čer 2019, 16:22
Reputation: -1

Re: Server pro PS4 nebo jen PC?

#4 Příspěvekod Citrus » 15 čer 2019, 11:31

@Kierwin1987 : Zkusil jsi někdy napsat do mojangu, jestli jejich hry fungují taky na PS4, nebo to tam mají taky „bapsané”?
@Rainwy : Dle mého názoru je nejlepší multiplayerová hra na PS4 Mortal Kombat 11. Je to hra pro dva hráče a jeden boj o třech kolech lze zahrát do pěti minut.
S pozdravem (ne)přátelským
Citrus
Naposledy upravil(a) Citrus dne 15 čer 2019, 12:19, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Kierwin1987
Příspěvky: 174
Věk: 29
Registrován: 27 bře 2016, 04:12
Reputation: 16
Kontaktovat uživatele:

Re: Server pro PS4 nebo jen PC?

#5 Příspěvekod Kierwin1987 » 15 čer 2019, 11:46

@Citrus:
1)Proč bych jsem měl psát do Mojangu a kvůli čemu?
2) Chtěl jen vědět, jestli FH nabízí i hosting pro PS4. Odpověď dostal.

Poprosím o LOCK.
Fakaheda Discord server: http://discord.fakaheda.eu/

Citrus
Příspěvky: 5
Věk: 13
Registrován: 13 čer 2019, 16:22
Reputation: -1

Re: Server pro PS4 nebo jen PC?

#6 Příspěvekod Citrus » 15 čer 2019, 12:04

@Kierwin1987 :
1) Samozřejmě, že fakaheda nenabízí po celou dobu let hosting i pro PS4. Pokud zde obtěžuješ technický systém fakahedy kvůli této jasné odpovědi, přijde mi to poněkud kontroverzní. Přirovnal bych to k otázce na Fakahedu, zda provádí hosting herních serverů, či jen serverů teamspeak, toť vše.

2) Poradil jsem svou zkušeností se hrou na PS4 Mortal Kombat 11. Je to můj příspěvek. Možná mu bude užitečný, možná taky ne. O tom však ty nerozhoduješ, ale jen on sám. To, že je na příspěvku už jedna očekávaná odpověď hned neznamená, že je diskuze okamžitě uzavřena, neboť se mu může hodit více odpovědí.

I přes skutečnost, že je můj příspěvek offtopic, jsem nucen ho odeslat zde a ne soukromě, jelikož jsem na to byl vyzván tvým příspěvkem offtopic. Zkus mi prosím příště napsat do SZ a neobtěžovat tady půlku fóra nesmysly. Doufám proto, že tato má odpověď bude poslední offtopic mimo zadané téma.
Citrus

Uživatelský avatar
Teiichi
Příspěvky: 866
Věk: 24
Registrován: 29 lis 2014, 02:11
Reputation: 23
Bydliště: <?= $inhome ;?>
Kontaktovat uživatele:

Re: Server pro PS4 nebo jen PC?

#7 Příspěvekod Teiichi » 15 čer 2019, 12:23

Dotyčný odpověď dostal a tak není nutné nadále toto téma rozvíjet a tvořit tak OT.

Téma zamykám.
//LOCK
Computer science education cannot make anybody an expert programmer any more than studying brushes and pigment can make somebody an expert painter.”
Příliš snahy škodí, když programátor použije CTRL+C a CTRL+V více jak jednou, má někde chybu v návrhu.”
In theory, theory and practice are the same. In practice, they’re not.”
Vždy pište kód tak, jako by ten chlapík, co ho po vás bude udržovat, měl být násilnický psychopat, který bude vědět, kde bydlíte.”


Zpět na „ARK: Survival Evolved“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti