Menší problémy

Technická podpora k herním serverům Minecraft a Tekkit
Message
Autor
FikVodenka
Příspěvky: 280
Registrován: 27 led 2013, 18:48
Reputation: 0

Menší problémy

#1 Příspěvekod FikVodenka » 23 srp 2015, 19:21

Server: IP:93.91.250.144:27371

Zdravím,

Mám tu pár problému ,které bych celkem rád vyřešil budu stručný.

1.) Pokaždé když se přihlásí úplně nový hráč na server ,tak ho to neportne na /spawn ,ale do world světa na nějaké neznáme místo. A musí dát /spawn a tohle hodně lidí odhání od serveru. Tak se ptám jak to vyřešit ,aby hráči se portovali na spawn když přijdou úplně noví.

2.) Týká se ohledně XP baru. Například když nějaký hráč má 10 xp levlu a odhlásí se najednou mu všechny xp zmizí a nemá žádné ? A následně někde zemře tak mu najednou těch 10 xp levlu nezmizí ? není to divné ?

3.) Jedná se o authme setspawn. Jde mi o to ,aby bylo možné nastavit když se někdo přihlásí aby ho to portovalo vždy na /spawn i když se odhlásí někde v krajině daleko od spawnu. Samozřejmě vím kde se to v authme nastavuje to bych se jinak neptal ,ale problém je v tom ,že v authme to mam na true a stejňak je to po přihlášení neportuje na spawn. zkusil jsem i /authme setspawn příkaz.


To je vše.

Předem děkuji za odpovědi.

S pozdravem Filip Vodenka

MarekBurget

Re: Menší problémy

#2 Příspěvekod MarekBurget » 23 srp 2015, 19:28

1. Chod na spawn, pokial použivaš essentials napiš /setspawn Newbies

pre istotu ked maš mutliverse core, daj /mv setspawn
A pojde.

''Newbies'' novačikovia, prvy krat pripojeny na serveri, ked meníš aj spawn tak aj to treba.

FikVodenka
Příspěvky: 280
Registrován: 27 led 2013, 18:48
Reputation: 0

Re: Menší problémy

#3 Příspěvekod FikVodenka » 23 srp 2015, 19:29

Ano to /mv setspawn jsem tam už dal to vím ,jenom to /setspawn newbies to zkusím a řeknu ,jestli to jede :)

MarekBurget

Re: Menší problémy

#4 Příspěvekod MarekBurget » 23 srp 2015, 19:32

2.) Musiš dodat pluginy na serveru, pretože vešteckú guľu bohužial nemám :P

3.) Config authme:

Kód: Vybrat vše

    ForceSpawnLocOnJoinEnabled: false


daš na:

Kód: Vybrat vše

    ForceSpawnLocOnJoinEnabled: true

FikVodenka
Příspěvky: 280
Registrován: 27 led 2013, 18:48
Reputation: 0

Re: Menší problémy

#5 Příspěvekod FikVodenka » 23 srp 2015, 19:35

Tak s tím spawnme to nefunguje :(

Ano to jsem právě dával v tom configu psal jsem ,že jsem to nastavil na true a stejnak to nefaká :(

Ano seznam pluginu bude hned zde:

Pushball, AutoGamemode, WorldEdit, ColoredSigns, Build_It, Essentials, ClearChat, FigAdmin, AutoMessage, ChatControl, SurvivalGames, Chairs, NametagEdit, CountryLoginMessage, Votifier, WorldGuard, ProtocolLib, LibsDisguises, iConomy, PermissionsEx, EchoPet, ZombieApocalypse, LagMeter, GAListener, Vault, ChatManager, EssentialsSpawn, FakaHedaMinequery, AntiWitherDestruction, HawkEye, PlotMe, RPG_Items, Jobs, LWC, TagAPI, Citizens, ChestCommands, Residence, Parkour, ChestShop, PlotMe-DefaultGenerator, Multiverse-Core, BlockHunt, AuthMe, MobArena, Paintball, HolographicDisplays

MarekBurget

Re: Menší problémy

#6 Příspěvekod MarekBurget » 23 srp 2015, 19:39

Verzia 1.5.2 že?.. Tak sa nedivím.

Ja som bol na tom že maš 1.7.+ alebo 1.8

Tam to ide v poriadku všetko ako ti píšem.

No bohužial ti asi neporadím.

Vieš , čim nižšia verzia, tým viac problémov.

Ale, ked sme pri tom, povedz 1 dovod prečo neupdatuješ? Ja to chcem vediet.

(Nevyhovaraj sa na skiny, lebo daš online mode na true, alebo skins restorer plugin :P)
2.) Mohlo by to robit: Ten anti wither destruction, ale neviem., ALEBO zombie apocalypse, maš tam minihry, pluginy na príbeh ,a RPG_items napr. potom sa to može aj ničit navzajom.
Nieje nahodou Build _ IT na 1.7 alebo 1.8.+?

FikVodenka
Příspěvky: 280
Registrován: 27 led 2013, 18:48
Reputation: 0

Re: Menší problémy

#7 Příspěvekod FikVodenka » 23 srp 2015, 19:45

1.5.2 určitě nemám mám 1.7.9 RO.2 na serveru verzi ano neapdejtuji 1.8 z toho důvodu ,že blbnou ty skiny ,vím ,že jsou i na to pluginy ,ale také mi tam vadí ten tab nově udělaný a spousty takových věcí. Kdyby to šlo nastavit no problem.

ten build je opravdu už zastaralý plugin z verze 1.5.2 mam pocit

Mně trápí hlavně nejvíce to s těmi novými hráči ,aby je to portovalo na spawn musí to nějak jít.

MarekBurget

Re: Menší problémy

#8 Příspěvekod MarekBurget » 23 srp 2015, 19:54

Si robíš srandu? MIniHra z 1.5.2 na 1.7.9?

Inak, na 1.8 je to lepšie zoptimalizované, menej laguje, TAB by ti nemal vadit, pretože može byt o niečo aj vačší.

Skiny sa daju vyriešit jedným pluginom.

Uživatelský avatar
TheAmazingCave
Příspěvky: 1351
Registrován: 21 led 2013, 16:31
Reputation: 1

Re: Menší problémy

#9 Příspěvekod TheAmazingCave » 23 srp 2015, 23:16

skus ./mv setspawn (NazovSkupinyKtoruMasVpexDefautlnu) napr. /mv setspawn Hrac
Obrázek

FikVodenka
Příspěvky: 280
Registrován: 27 led 2013, 18:48
Reputation: 0

Re: Menší problémy

#10 Příspěvekod FikVodenka » 24 srp 2015, 18:45

Zkoušel jsem server dát na jinou verzi ,ale problémy to stále nevyřešilo je to stejné.

Ano zkusil jsem to s tím /mv setspawn <pex_skupina> ,to píše ,že takový příkaz multiverse nevykonává ,takže to taky nejde.

-- 27 srp 2015, 22:47 --

Tak s tímto se asi nic nedá koukám už dělat. no což

Ale objevil jsem ještě další menší problémky.

4.) Na cedulkách se nám stále objevují tyto znaky viz foto:

Spoiler: zobrazit
2015-08-27_19.36.34.png
2015-08-27_19.36.34.png (113.11 KiB) Zobrazeno 4207 x


2015-08-27_19.31.20.png
2015-08-27_19.31.20.png (213.34 KiB) Zobrazeno 4207 x


Seznam pluginů kdyžtak: AutoGamemode, WorldEdit, ColoredSigns, Build_It, Essentials, ClearChat, FigAdmin, AutoMessage, ChatControl, SurvivalGames, Chairs, NametagEdit, CountryLoginMessage, Votifier, WorldGuard, ProtocolLib, LibsDisguises, iConomy, PermissionsEx, ZombieApocalypse, LagMeter, GAListener, Vault, ChatManager, EssentialsSpawn, FakaHedaMinequery, AntiWitherDestruction, HawkEye, PlotMe, RPG_Items, Jobs, LWC, TagAPI, Citizens, ChestCommands, Residence, ChestShop, PlotMe-DefaultGenerator, Multiverse-Core, MythicMobs, BlockHunt, AuthMe, MobArena, Paintball, HolographicDisplays

Ale myslím si ,že to určitě bude dělat ten coloredsings ,ale radši píšu sem abych si byl opravdu jistý ,zda to dělá tento plugin.


5.) Jde o plotme plugin pokaždé když chce nějaký hráč napsat příkaz /plotme auto nejde mu to ,protože to napíše toto: You have already reached your maximum amount of plots (0/0). Adminum to samozrejme jde ,ale permisse na toto nepomahaji ,musi se to nastavit pro skupiny pocet jenze nevim kde tloumal jsem v config.yml a podobně a nic tam neni prilozim vam ho.




Kód: Vybrat vše

[spoiler]usemySQL: false
mySQLconn: jdbc:mysql://localhost:3306/minecraft
mySQLuname: root
mySQLpass: password
globalUseEconomy: false
allowWorldTeleport: true
defaultWEAnywhere: false
NbClearSpools: 3
NbBlocksPerClearStep: 50000
AdvancedLogging: false
worlds:
  plotworld:
    PlotAutoLimit: 1000
    DaysToExpiration: 7
    ProtectedBlocks:
    - 54
    - 61
    - 54
    - 62
    - 120
    - 94
    - 93
    - 84
    - 25
    - 355
    - 118
    - 117
    - 138
    - 140
    - 145
    - 154
    - 23
    - 158
    PreventedItems:
    - '351:15'
    - '259'
    - '328'
    - '343'
    - '342'
    - '333'
    economy:
      UseEconomy: false
      CanPutOnSale: false
      RefundClaimPriceOnReset: false
      RefundClaimPriceOnSetOwner: false
      ClaimPrice: 0.0
      ClearPrice: 0.0
      AddPlayerPrice: 0.0
      DenyPlayerPrice: 0.0
      RemovePlayerPrice: 0.0
      UndenyPlayerPrice: 0.0
      PlotHomePrice: 0.0
      SellToPlayerPrice: 0.0
      BiomeChangePrice: 0.0
      ProtectPrice: 0.0
      DisposePrice: 0.0
    AutoLinkPlots: true
    DisableExplosion: true
    DisableIgnition: true
    UseProgressiveClear: false
    Projectiles: true





 [/spoiler]



6.) Jde o permissionsEx jen obcas kdyz tak neco chci nekomu nastavit pex skupinu pres /pex napr. /pex user gulas group set helper tak nekdy to server vyhodi nekdy zase ne ,to je prváě divné ,ale jakmile treba napisu prikaz /pex user gulas prefix [gulasovka] tak to vyhodi pokaždé 80% serveru a napise to zvlastní chybu se znaky ,ze je nejak povoleno: ( allowed 36<16) Nepamatuji si presne tu chybu tak to pisu nejak takto kdyby to nebylo jasné chybu pak najdu přesně jak zní.


Zpět na „Minecraft, Tekkit“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 86 hostů