• You do not have permission to post in chat.
@ Teiichi « pon 9:52 pm »
@Mysteria :  Ahoj :D
@ Kierwin1987 « pon 9:50 pm »
@Mysteria :  Svatá pravda :D
@ Mysteria « pon 9:50 pm »
Koukám, že tu zase bylo veselo :D
@ Teiichi « pon 9:47 pm »
Věřím, že není o co stát.
@ HenTgen « pon 9:39 pm »
Mě stačí, jak mi ten shrek bulí do SZ.
@ Kierwin1987 « pon 9:32 pm »
xDDDD
@ Teiichi « pon 9:31 pm »
@Kierwin1987 :  tak bacha na hranice Mexika, prej je tam pěkný plot :D
@ Kierwin1987 « pon 9:28 pm »
@Teiichi :  Já jako nepatřím mezi ty nejchytřejší, ale že bych jsem takhle klesl takhle, to by byla větší šance, že se přestěhuji do Mexika.
@ Teiichi « pon 9:26 pm »
@HenTgen :  někteří se zviditelní újmou na druhých, jiní svým hloupým jednáním a jiní zase poškozením něčeho co jim nepatří. Vítej v dnešním světě :D @Kierwin1987 :  Věřil bys, že mě ani ne?
@ Teiichi « pon 9:20 pm »
Ačkoli ten spam nebyl zapotřebí, donutil mě přemýšlet o tom zda to dál rozebírat, rozhodl jsem se tedy ti odpovědět, ačkoli to bude opět asi zbytečné. Zveřejnit stát, či město nebo i dokonce veřejné údaje je v pořádku, bohužel ty jsi zveřejňoval i takové údaje, které veřejné nebyly, nicméně bez mého souhlasu. Z pohledu programátora bych přiřazení účtu k osobě podal tak, že jsi rozhodně někdy musel využít svou IP a pokud ne, tak připojení k VPN/Proxy jde víceméně vystopovat. Sám mi tu říkáš ať si zjistím význam Stalkingu, ale nevíš co je to kyberšikana? Upřesním tedy. Zde nevznikla žádná skupina proti tobě, nýbrž uživatelé dali najevo svůj názor vůči tobě a tvému neustálému fňukání, to že se nás našlo více v jeden čas neznamená žádnou komunitu ani skupinu. To jak jsi mi zde vyhrožoval předtím i nyní jsou stále výhružky a dají se blíže specifikovat, Fakaheda by určitě byla ochotna poskytnout starší záznamy, nebo by bylo možné použít i soukromé zprávy. To, že porušuješ TOS Valve je už věc Valve, jen jsem tím chtěl poukázat na to, jak funguje tvoje komunita, a čím se vlastně "živíš" tedy na úkor jiné společnosti, teoreticky i krádeží. To že se jedná o virtuální věc neznamená že na tom nemají zisk, taktéž je možné to využít jako újmu na psychickém zdraví a případně újmu na majetku, aneb jak samo Valve uvedlo, tak veškeré skiny jsou jejich majetkem a totéž účty, ty je pouze využíváš. Další věcí, ten tvůj Stalking jsem více méně odhadl, jelikož sis musel určitě dát nějakou tu práci s tím, aby jsi našel kde bydlím, jaký je můj facebook profil, dohledal mé ostatní sociální profily, vyhledal moje bydliště na google mapách atd. Aneb i tohle je možno považovat za stalking a v tvém případě by to bylo spíše jen takové plus k tomu co děláš. Co se týče výhružek, tak nemůžeš posoudit zda se vyskytly z mé strany obavy, to že jsem se ti vysmál bylo možná mířeno jen na ty tvoje krádeže, co myslíš? No a nakonec, velice nás těší že jsi se rozhodl odejít, tedy alespoň mě určitě. To, že nikdo tuto "hádku" jak ty to nazýváš nezatrhne je dle mého v pořádku, jelikož v případě další újmy to bude sloužit jako dokazovací prostředek, který je potřebné archivovat. Tímto ti přeji hodně štěstí a věřím, že už se nepotkáme.
@ Kierwin1987 « pon 9:20 pm »
ta osoba mě docela už nepřestává překvapovat
@ HenTgen « pon 9:19 pm »
Tak toto je nový způsob jak se dnešní děti zviditelňují?
@ TheElectroManCZ « pon 9:13 pm »
@MiniMe Prosím, zlikviduj toho ASKERA aka @Guess_Who_I_m :  Děkuju.
@ TheElectroManCZ « pon 9:11 pm »
Vtipné..
@ Guess_Who_I_m « pon 8:45 pm »
Doufám, že je to naposled, co jsem budu muset psát. Opravdu mi to nedělá žádné potěšení se tu s někým takovým , kdo okrádá malé děti a pak mu to činí radost hádat. Děkuju za pozornost. Nemusíte mi ani dávat ban, stejně sem už nikdy nepřijdu. Mrzí mě, že to došlo "až sem" a že tu není nikdo, kdo by tu hádku v chatu prostě zatrhl. Ať už je v právu kdokoli.
@ Guess_Who_I_m « pon 8:43 pm »
Další věc. U nikoho jsem obavy nevzbudil. Ty jsi se mi tu akorát ještě vysmíval, že jsi mě okradl a že je to vpořádku, protože jsi samozvaný Robin Hood. Bohatým krást a chudým (sobě) dávat.
@ Guess_Who_I_m « pon 8:42 pm »
Další věc, nikdy jsem tě nestalkoval. Zjisti si význam slova "stalkování" . To, že najdu podle WHOIS z tvých stránek tvoje jméno a zadám ho na facebook není stalkování.
@ Guess_Who_I_m « pon 8:42 pm »
Další věc ohledně Valve která mě opravdu pobavila. Porušuju TOS Valve? Ano. Zavřete mě za to do vězení. Ty barevné zbraně v CSGOUčko nemají žádnou realnou hodnotu. Je to jen virtualní item . Stejné pluginy jako já používá stovky (né li tisíce) komunit. Zavřete je všechny do vězení za to.
@ Guess_Who_I_m « pon 8:40 pm »
Další věc. Říct, že kdybych tě znal v realu tak bych tě za tohle sejmul není tak úplně vyhrožování. Vyhrožování by bylo, kdybych řekl, že za tebou zejtra v 10 hodin ráno dojedu a zmlátím tě. Psal jsem něco takového? NE
@ Guess_Who_I_m « pon 8:40 pm »
Další věc. Komunita se tu vytváří spíše proti mě, než tobě. To co se tu teď proti mě dělo bych klidně nazval kyberšikanou.
@ Guess_Who_I_m « pon 8:39 pm »
Další věc. Jakým stylem chceš ten účet přiřadit ke skutečné osobě? To by mě opravu zajímalo. ;)
@ Guess_Who_I_m « pon 8:39 pm »
Takže, kde jsem zveřejňoval něčí osobní údaje? Od kdy se město narození považuje se zveřejňování osobních údajů? To je jako kdybych řekl, že když bydlíš v ČR, že jsem zveřejnil tvoje osobní údaje. O jméně se tu bavit nebudeme, protože jsi sám říkal, že tě každý zná a že s tím nemáš problém.
@ Guess_Who_I_m « pon 8:38 pm »
Ježiši marja :( Už jsem doufal, že se tu nebudu muset nikdy vyjadřovat. Ale jak chcete no. Začneme hezky od začátku od té doby, co jsem tu nebyl ..
@ Teiichi « pon 8:07 pm »
Pokud si dobře vzpomínám, tak jen za vyhrožování (v případě že se jedná o vzbuzení obavy) se trestá až na jeden rok ve vazbě.
@ TheElectroManCZ « pon 8:05 pm »
Jo! :D
@ TheElectroManCZ « pon 8:05 pm »
?
@ Kierwin1987 « pon 8:04 pm »
A z Bohnic přímo do vazby za stalking a vyhrožování.
@ Teiichi « pon 8:04 pm »
@TheElectroManCZ :  v obalu; soudce dostane informace o projednávané věci, následně se dle případu posoudí zda je potřebné i harakiri okolo, nebo se podají jen spisy, důkazní materiály etc. a následně se soudce rozhodne.
@ TheElectroManCZ « pon 8:03 pm »
@Kierwin1987 :  Řekl bych, že by ho poslali rovnou do bohnic
@ Teiichi « pon 8:03 pm »
@Kierwin1987 :  :D to pobavilo! :D
@ TheElectroManCZ « pon 8:01 pm »
Samozřejmě, ale i soudce čte návrh žalobce proti žalovanému, ne?
@ Kierwin1987 « pon 8:01 pm »
A teď by záleželo, jestli by ho poslali do vazby, nebo by ho poslali na léčení.
@ Teiichi « pon 8:00 pm »
Nemusel by ani moc mluvit, všechno by se zapsalo do spisu, případné situace by se doložily jako listinný důkaz.
@ TheElectroManCZ « pon 7:59 pm »
No, pak výslech jak žalovaného, tak svědků..
@ Kierwin1987 « pon 7:58 pm »
Asi jenom hodinu by trvalo přečíst obvinění, si myslím.
@ TheElectroManCZ « pon 7:58 pm »
No.. to by se Tvůj právní zástupce hodně u soudu rozpovídal, než by to všechno dořekl, každopádně znám tuto situaci..
@ Teiichi « pon 7:56 pm »
@TheElectroManCZ :  ten zbytek bych shrnul tak, že dotyčná osoba mě nějaký čas Stalkovala, zveřejnila mé osobní údaje (i takové které nejsou uvedeny na veřejných stránkách) veřejně, dopustil se vyhrožování mé osobě, tedy výhružka ublížení na zdraví a o dalších ani nemluvě.
@ TheElectroManCZ « pon 7:56 pm »
@Kierwin1987 :  Já vím :D Když chcu také studovat práva tak asi nebudu ten, co nosí domů pětky a má např. disortografii, ne? :D
@ Kierwin1987 « pon 7:55 pm »
@TheElectroManCZ :  Tím pádem Valve/Steam by se s ním mohl soudit o ztrátu zisku.
@ TheElectroManCZ « pon 7:54 pm »
@Teiichi :  Děkuji za vysvětlení
@ TheElectroManCZ « pon 7:54 pm »
Tomuhle tomu rozumím xD Ale tomu dalšímu už moc ne ...
@ Teiichi « pon 7:54 pm »
@TheElectroManCZ :  zkrátka a jednoduše okrádá Valve/Steam, jelikož využívá na svém serveru zakázaný plugin na skiny, které by dohromady mohly mít hodnotu i několika tisíc euro.
@ Teiichi « pon 7:53 pm »
Jak jsem zmínil, během hodiny toho stihl vytvořit tolik, že v případě dalšího řešení bychom se jednoznačně setkali u soudu. Ať už budeme brát v potaz Stalking, vyhrožování, zveřejňování cizích údajů bez souhlasu dotyčné osoby, či některý z dalších případů, neustále se jedná pouze o případy které se mohou směřovat k soudnímu líčení.
@ TheElectroManCZ « pon 7:52 pm »
@Teiichi :  Jelikož ještě nestuduji práva, mohl by jsi prosím na nás mluvit česky? :D
@ Teiichi « pon 7:51 pm »
@Kierwin1987 :  k tomu nemusíš mít právnickou školu, ačkoli já práva studuji. Nicméně z mého pohledu je to egoista který měl těžké dětství a nyní si to kompenzuje v herním byznysu kde musí porušovat podmínky organizace a na úkor jejich zisku tvoří komunitu hráčů kupující VIP výhody z kterých má zisk. V takovém případě by se mohlo jednat už o trestný čin, pokud by to Steam začal řešit.
@ TheElectroManCZ « pon 7:50 pm »
Avšak si nejsem jist, zda-li toto pravidlo platí i v případě, že daná osoba poškozuje aj nás..
@ TheElectroManCZ « pon 7:49 pm »
Tak tak
@ Teiichi « pon 7:49 pm »
Vytvářet komunity poškožující jednu dotyčnou osobu tak není úplně v pořádku, alespoň co se týče zákona. Nicméně bych to nazval spíše sbírkou lidí, kteří pochopili jaký člověk se za daným nickem skrývá.
@ Kierwin1987 « pon 7:48 pm »
@Teiichi :  Jelikož nemám právnickou školu, tak bych jsem si myslel, jestli to není malý dítě, či jestli nemá všech 5 pohromadě
@ TheElectroManCZ « pon 7:48 pm »
:D
@ pitilon@seznam.cz « pon 7:47 pm »
@TheElectroManCZ :  to zase ne to by bylo horší jak ban potom :D
@ TheElectroManCZ « pon 7:47 pm »
@pitilon@seznam.cz :  jo a jo :D
@ TheElectroManCZ « pon 7:47 pm »
Řekl bych že by měl ASSKER aka ASKER a dalších milion účtů zase přijít, protože jsme vytvořily ANTI-ASKER army xD
@ pitilon@seznam.cz « pon 7:47 pm »
@TheElectroManCZ :  však v tom prvním ticketu jsem to napsal..
@ TheElectroManCZ « pon 7:46 pm »
@pitilon@seznam.cz :  Jako vážně? Já už nezakládám ani tickety kvůli němu, jen tam vždy připíšu identitu a důkaz :D
@ Teiichi « pon 7:46 pm »
@TheElectroManCZ :  a @pitilon@seznam.cz :  nápodobně.
@ pitilon@seznam.cz « pon 7:46 pm »
@TheElectroManCZ :  jn mi napsali to samé.
@ Teiichi « pon 7:45 pm »
@Kierwin1987 :  dle pravidel by ta možnost byla v uvážení. Nemluvě o všech právních předpisech které z několika sbírek zákonů dokázal během hodiny porušit.
@ TheElectroManCZ « pon 7:45 pm »
http://prntscr.com/h11a7w DĚKUJU!!!
@ Kierwin1987 « pon 7:43 pm »
@Teiichi :  Ani bych jsem se nedivím, kdyby mu přiletěl IP ban :D

Kdo chatuje

offline Kaktus 
offline MiniMe 
offline Teiichi 
offline nejento