Hledání pluginu + problém s downloadem soundu a fast DL

Technická podpora k herním serverům Counter-Strike: Source
Message
Autor
bleksak
Příspěvky: 22
Registrován: 21 úno 2013, 17:38
Reputation: 0

Hledání pluginu + problém s downloadem soundu a fast DL

#1 Příspěvekod bleksak » 22 čer 2013, 11:17

Server: IP 81.0.217.175:27851

Jsem tu zase a teď bych se rád optal že jsem viděl někde plugin že napsali !smoke a ten dotyčnej jsi jakoby "prdnul" a udělal okolo sebe smoke clonu a nemohu ten plugin nemohu najít... Nevíte o něm prosím?

Za další mám plugin nějakej složitej na join sound a další kraviny tam jsou ale mě jde o ten join a chce to po mě vytvořit složku misc a do ní vložit song s příslušným jménem a koncovkou .wma. To vše jsem splnil ale po přihlášení se mi nechce stáhnout ten sound ale když ho nahraji manuálně k sobě tak vše se přehrává jak má co s tím nebo neznáte nějaký spolehlivý plugin? já po dlouhém hledání nenašel nikde nic :-/.

Pak na Fakahedě je návod jak vytvořit FastDL to jsem si našel ovšem nemám tušení na jakým serveru vytvořit tu url na kterou to nahrávat... Není nějakej příklad nebo co a jak jí založit a kde?

Děkuji bleksak.

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledání pluginu + problém s downloadem soundu a fast DL

#2 Příspěvekod Mysteria » 22 čer 2013, 12:51

Na Join Sound je dobrej tenhle, jednoduchej, žádný nastavení: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=552491

Co se týká toho smoku, o tom sem nikdy neslyšel, takže tam neporadím.

Co se týká FastDL, tak si ho můžeš vytvořit kde chceš. Ale nejlepší to budeš mít když si založíš u FH webshoting, pak to můžeš mít jako já třeba: http://mysteria.fakaheda.eu/fastdl/

bleksak
Příspěvky: 22
Registrován: 21 úno 2013, 17:38
Reputation: 0

Re: Hledání pluginu + problém s downloadem soundu a fast DL

#3 Příspěvekod bleksak » 22 čer 2013, 13:18

No u té Fakahedy vím ale nevím kde a jak ho založit... V té sekci bonusové věci tam nic nevídím ohledně FD...

A když chci přiřadit nějaký funkce třeba !redie jen pod VIP jde to nějak udělat?

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledání pluginu + problém s downloadem soundu a fast DL

#4 Příspěvekod Mysteria » 22 čer 2013, 14:27

Ta funkce není přímo FastDL, ale normální webhosting, takže si založ ten, ten by jsi tam mít měl.

Co se týká toho druhýho, tak pokud to neumí sám plugin (že má někde v configu možnost zvolit, kdo to bude moci používat), tak jediná možnost je sám si tne plugin upravit ve zdrojovým kódu a znova zkompilovat (zkompilovat umím, upravit už ne).


Zpět na „Counter-Strike: Source“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů