SkinsRestorer problém

Technická podpora k herním serverům Minecraft a Tekkit
Message
Autor
RayCodeCSC
Příspěvky: 58
Věk: 24
Registrován: 03 lis 2018, 18:07
Reputation: 0

SkinsRestorer problém

#1 Příspěvekod RayCodeCSC » 25 zář 2020, 16:39

[82.208.17.20:27493]

Zdravím, mám menší problém s pluginom SkinsRestorer. V skratke: Warez hráči vidia zlé skiny na origo hráčoch a naopak. Takže ja (vlastním originálny MC účet) vidím úplne iný skin kamaráta, ktorý používa warez -> TLauncher. A on zasa vidí úplne iný skin na mne, než som si nastavil ja. Dá sa nejako v SkinsRestorer nastaviť, aby warez hráči videli správne skiny originálnym hráčom, a naopak? Skrátka aby skiny fungovali tak, ako majú.

Uživatelský avatar
pitilon@seznam.cz
Příspěvky: 3999
Registrován: 16 lis 2014, 06:32
Reputation: 57
Kontaktovat uživatele:

Re: SkinsRestorer problém

#2 Příspěvekod pitilon@seznam.cz » 26 zář 2020, 20:10

IF you use Tlauncher, turn "Use Skins" OFF under account settings
(best to just use "shiginima launcher" as its modless)
píšou to hned nahoře http://prntscr.com/uoekaw
Pokud to potřebuješ česky, dej si to do překladače.
Obrázek
Ať už si lidé myslí cokoli cokoli dělají nebo říkají neberte osobně. Názory druhých odpovídají tomu čemu tito lidé věří a proto ať si o vás myslí cokoli ve skutečnosti se vás to netýká. Vždy to vypovídá jen a jen o nich.
Není hanba být zabit cheaterem, ale cheatovat a být zabit.
Nejsem nerozumný. Jen nemám ten samý rozum jako vy.

Obrázek
FH Discord: http://discord.fakaheda.eu/

RayCodeCSC
Příspěvky: 58
Věk: 24
Registrován: 03 lis 2018, 18:07
Reputation: 0

Re: SkinsRestorer problém

#3 Příspěvekod RayCodeCSC » 28 zář 2020, 02:02

No dobre, ale to tím pádom vypne skiny, a nebudú hráči vidieť skiny nie?

Stiahol som si tiež TLauncher, uploadol som si svoj skin, a najprv všetko fungovalo. O niekoľko hodín neskôr sa kamarát pripojil na server, a zasa mi videl zlí skin.

Mám taký pocit, že to nebude pluginom SkinsRestorer, ani warezom. Chyba podľa mňa bude niekde medzi UUID. Lebo keď používam origo Minecraft, mám úplne to isté UUID, než to, čo mám na warez-u. Dá sa teda nejako úplne resetovať hráča, teda aj jeho data?

Zoznam pluginov:

Kód: Vybrat vše

LuckPerms, Timber, ColoredSigns, PlaceholderAPI, ClearLag, ColorMOTD, DeadChest, SilkSpawners, ProtocolLib, SkinsRestorer, UberEnchant, Minepacks, AntiAd, CraftEnhance, TrollBoss, CS-CoreLib, Vault, MyCommand, FakaHedaMinequery, WorldEdit, ChatColor2, Essentials, Jobs, AutoMessager, Residence, EssentialsChat, SuperLuckyBlock, TAB, EssentialsSpawn, CoreProtect, WirelessRedstone, PremiumVanish, ChestShop, AuthMe

RayCodeCSC
Příspěvky: 58
Věk: 24
Registrován: 03 lis 2018, 18:07
Reputation: 0

Re: SkinsRestorer problém

#4 Příspěvekod RayCodeCSC » 28 zář 2020, 10:15

Tak teda zatiaľ vyriešené cez príkaz /skin url <url>.

RayCodeCSC
Příspěvky: 58
Věk: 24
Registrován: 03 lis 2018, 18:07
Reputation: 0

Re: SkinsRestorer problém

#5 Příspěvekod RayCodeCSC » 28 zář 2020, 12:33

Tak problém je nevyriešení.

Zistil som, že tento problém mám v podstate iba ja.

Napísal som príkaz /sr props <nick>, a keď dám nick hocijakého hráča, tak pri položke "Name:" tam má každý svoj nickname, ktorý používa na serveri. Ale ja mám tento nick "dynamický". Stále sa mi mení. Raz mám Syleex, potom zasa napr. fds2fe5, potom zasa niečo iné. Dá sa to nejako opraviť?

Uživatelský avatar
pitilon@seznam.cz
Příspěvky: 3999
Registrován: 16 lis 2014, 06:32
Reputation: 57
Kontaktovat uživatele:

Re: SkinsRestorer problém

#6 Příspěvekod pitilon@seznam.cz » 29 zář 2020, 16:19

Nevypne to skiny jako takové. Tlauncher využívá nějaký vlastní skin system, takže to vypne ho. Vyzkoušej to alespoň.
Obrázek
Ať už si lidé myslí cokoli cokoli dělají nebo říkají neberte osobně. Názory druhých odpovídají tomu čemu tito lidé věří a proto ať si o vás myslí cokoli ve skutečnosti se vás to netýká. Vždy to vypovídá jen a jen o nich.
Není hanba být zabit cheaterem, ale cheatovat a být zabit.
Nejsem nerozumný. Jen nemám ten samý rozum jako vy.

Obrázek
FH Discord: http://discord.fakaheda.eu/


Zpět na „Minecraft, Tekkit“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 hostů