CommandBlock randomTP

Technická podpora k herním serverům Minecraft a Tekkit
Message
Autor
Uživatelský avatar
Batllefury
Příspěvky: 1084
Věk: 26
Registrován: 07 bře 2013, 15:35
Reputation: 5
Kontaktovat uživatele:

CommandBlock randomTP

#1 Příspěvekod Batllefury » 20 led 2020, 11:20

82.208.17.17:27292
Zdravím. Snažím se na serveru vytvořit commandblock a na internetu jsem našel toto:
/spreadplayers 1978 3533 1 10 false @p[x=0,y=60,0,r=2] -> Tím, že to hráče teleportuje 10 bloků od souřadnic 1978 3533 ve vzdálenosti 2 bloky od nich, Ale nějak mi to bohužel nefunguje :/
Nevěděl by někdo tedy, jak mám udělat, aby když hráč vstoupí na souřadnice 1978 63 3533 v rozmezí 2 bloky od těchto souřadnic, tak ho to náhodně teleportuje např. do vzdálenosti 1000?
Command block je nastaven na Chain a Always Active.
Pomoc se odměňuje karmou !

Uživatelský avatar
Batllefury
Příspěvky: 1084
Věk: 26
Registrován: 07 bře 2013, 15:35
Reputation: 5
Kontaktovat uživatele:

Re: CommandBlock randomTP

#2 Příspěvekod Batllefury » 20 led 2020, 14:41

Nakonec jsem dospěl k tomu, že to pěkně spamuje serverovou konzoli, takže přes commandblocky asi cesta nepovede. Nemáte tedy někdo prosím nějaký randomtp plugin, který jde udělat pomocí vody? našel jsem pouze na příkaz.
Pomoc se odměňuje karmou !

Uživatelský avatar
nejento
Příspěvky: 9815
Registrován: 28 lis 2011, 14:09
Reputation: 55
Kontaktovat uživatele:

Re: CommandBlock randomTP

#3 Příspěvekod nejento » 21 led 2020, 00:04

Pomocí vody? Nějak si nedovedu představit to, jak by to pomocí vody mělo fungovat.

Mimochodem spam commandblocků by měl jít vypnout a mělo by to snad mít i efekt v konzoli. Pokud ne, stojí to za vyzkoušení: /gamerule commandBlockOutput false (případně pokud máš Multiverse, tak ještě /mv gamerule commandBlockOutput false)
Jinak by se dala tato proximity řešit také pluginem, který zjistí, že hráč se nachází v nějakém radiusu a spustí se příkaz.
Obrázek

Obrázek Přidejte se ke komunitě zákazníků na FakaHeda.eu Discord! Poznejte nové lidi nebo vyřešte svůj technický problém živě: http://discord.fakaheda.eu/

Uživatelský avatar
Batllefury
Příspěvky: 1084
Věk: 26
Registrován: 07 bře 2013, 15:35
Reputation: 5
Kontaktovat uživatele:

Re: CommandBlock randomTP

#4 Příspěvekod Batllefury » 21 led 2020, 13:35

nejento píše:Pomocí vody? Nějak si nedovedu představit to, jak by to pomocí vody mělo fungovat.

Mimochodem spam commandblocků by měl jít vypnout a mělo by to snad mít i efekt v konzoli. Pokud ne, stojí to za vyzkoušení: /gamerule commandBlockOutput false (případně pokud máš Multiverse, tak ještě /mv gamerule commandBlockOutput false)
Jinak by se dala tato proximity řešit také pluginem, který zjistí, že hráč se nachází v nějakém radiusu a spustí se příkaz.


Příkaz: /gamerule commandBlockOutput false vypne pouze oznamování použití command blocku v chatu pro operátory. Zkoušel jsem to již, ale konzoli to spamuje neustále :/ Je to škoda. A ano, již jsem to vyžešil použitím pluginu AdvancedPortals a RandomTPpro.
Pomoc se odměňuje karmou !

Uživatelský avatar
TopCz
Příspěvky: 667
Věk: 25
Registrován: 15 led 2014, 21:00
Reputation: 11
Kontaktovat uživatele:

Re: CommandBlock randomTP

#5 Příspěvekod TopCz » 23 led 2020, 03:09

Popravdě umí random teleport i residence myslím že příkaz je /res rt nevýhodu ale muže být fakt že k teleportaci používá lokace residenci hráčů takže ano sice portne na lokaci ale vždy v blízkosti nějaké residence...
Obrázek


Zpět na „Minecraft, Tekkit“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 97 hostů