Úprava v editoru save

Message
Autor
Giorgio
Příspěvky: 3
Registrován: 27 lis 2019, 15:50
Reputation: 0

Úprava v editoru save

#1 Příspěvekod Giorgio » 27 lis 2019, 16:17

Dobrý den,
Mám problém s úpravou v editoru,pokaždé když přenastavím např. velikost inventáře,spawning dronů,přidání módů,tak to uložím,restartuji server a vše se vrátí do základního nastavení,už si nevím rady,nastavoval jsem parametry totožné se serverem který vlastní kolega,tak nevím čím to je. :cry:

Uživatelský avatar
Teiichi
Příspěvky: 866
Věk: 24
Registrován: 29 lis 2014, 02:11
Reputation: 23
Bydliště: <?= $inhome ;?>
Kontaktovat uživatele:

Re: Úprava v editoru save

#2 Příspěvekod Teiichi » 27 lis 2019, 16:40

IP serveru?
Computer science education cannot make anybody an expert programmer any more than studying brushes and pigment can make somebody an expert painter.”
Příliš snahy škodí, když programátor použije CTRL+C a CTRL+V více jak jednou, má někde chybu v návrhu.”
In theory, theory and practice are the same. In practice, they’re not.”
Vždy pište kód tak, jako by ten chlapík, co ho po vás bude udržovat, měl být násilnický psychopat, který bude vědět, kde bydlíte.”

Giorgio
Příspěvky: 3
Registrován: 27 lis 2019, 15:50
Reputation: 0

Re: Úprava v editoru save

#3 Příspěvekod Giorgio » 27 lis 2019, 17:58

No děkuji za reakci,už jsem na to po 3 hodinách přišel a je to taková blbost,že to sem nemohu ani napsat a já hledal složitý problém :D :roll: . Každopádně pro lidi,co jsou chytrý jako já,pokud se upravuje v editoru,tak server vypnout! :lol:

Uživatelský avatar
Teiichi
Příspěvky: 866
Věk: 24
Registrován: 29 lis 2014, 02:11
Reputation: 23
Bydliště: <?= $inhome ;?>
Kontaktovat uživatele:

Re: Úprava v editoru save

#4 Příspěvekod Teiichi » 27 lis 2019, 19:16

1. Vždy piš IP adresu. Je to povinné.
2. Ano, to že máš mít vypnutý server tady víme a napsali bychom ti to, stačilo doplnit IP serveru a přišel bys na to během pěti minut.
3. Dokonce jsou tu o tom zmínky v závodech i samotném editoru.

Bůh žádnej těm, jenž nečtou pravidla.
Computer science education cannot make anybody an expert programmer any more than studying brushes and pigment can make somebody an expert painter.”
Příliš snahy škodí, když programátor použije CTRL+C a CTRL+V více jak jednou, má někde chybu v návrhu.”
In theory, theory and practice are the same. In practice, they’re not.”
Vždy pište kód tak, jako by ten chlapík, co ho po vás bude udržovat, měl být násilnický psychopat, který bude vědět, kde bydlíte.”


Zpět na „Space Engineers“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti