Minecraft Pluginy

Technická podpora k herním serverům Minecraft a Tekkit
Message
Autor
Romancermakcz
Příspěvky: 4
Registrován: 14 srp 2019, 21:10
Reputation: 0

Minecraft Pluginy

#1 Příspěvekod Romancermakcz » 14 srp 2019, 21:16

Dokázal by mi někdo pomoct nastavit pluginy na MC 1.8 ? Možnost pomoct přes TeamViver! IP: 0.tcp.ngrok.io:14987
Naposledy upravil(a) Romancermakcz dne 14 srp 2019, 22:09, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
nejento
Příspěvky: 9815
Registrován: 28 lis 2011, 14:09
Reputation: 55
Kontaktovat uživatele:

Re: Minecraft Pluginy

#2 Příspěvekod nejento » 14 srp 2019, 22:00

Prosím doplň IP adresu a PORT serveru do svého prvního příspěvku.

Zároveň by bylo MNOHEM efektivnější, kdybs napsal problémy, které řešíš.
Obrázek

Obrázek Přidejte se ke komunitě zákazníků na FakaHeda.eu Discord! Poznejte nové lidi nebo vyřešte svůj technický problém živě: http://discord.fakaheda.eu/

Romancermakcz
Příspěvky: 4
Registrován: 14 srp 2019, 21:10
Reputation: 0

Re: Minecraft Pluginy

#3 Příspěvekod Romancermakcz » 14 srp 2019, 22:09

Problém, který řeším je ten, že bych si rád na server přidal nějaké pluginy, ale u většiny z nich nevím jak je nastavit aby fungovali + premissions plugin (který mi přeš Bukkit nefunguje - když dám /pl tak je jako jediný červeně napsaný a z toho usuzuji, že nefunguje a to je na verzi 1.8) a to byl jen jeden z mnoha problémů, které mám a k tomu bych potřeboval někoho kdo se v tomto ohledu vyzná lépe jak já. ;)

Uživatelský avatar
Teiichi
Příspěvky: 866
Věk: 24
Registrován: 29 lis 2014, 02:11
Reputation: 23
Bydliště: <?= $inhome ;?>
Kontaktovat uživatele:

Re: Minecraft Pluginy

#4 Příspěvekod Teiichi » 14 srp 2019, 22:25

Nemáš nárok na podporu.
Computer science education cannot make anybody an expert programmer any more than studying brushes and pigment can make somebody an expert painter.”
Příliš snahy škodí, když programátor použije CTRL+C a CTRL+V více jak jednou, má někde chybu v návrhu.”
In theory, theory and practice are the same. In practice, they’re not.”
Vždy pište kód tak, jako by ten chlapík, co ho po vás bude udržovat, měl být násilnický psychopat, který bude vědět, kde bydlíte.”

Romancermakcz
Příspěvky: 4
Registrován: 14 srp 2019, 21:10
Reputation: 0

Re: Minecraft Pluginy

#5 Příspěvekod Romancermakcz » 14 srp 2019, 22:28

Z jakého důvodu zda se mohu zeptat? Od toho tu je toto forum resp. podpora?! Funguje na bázi Zeptej se a mi ti odpovíme nebo pomůžeme nějakým způsobem problém řešit a to, že někam toho člověka přesměrujete. Říct mi, že nemám nárok na podporu bez důvodu je pro mě nepochopitelné! Alespoň uveď důvod prosím!

Mike8748
Příspěvky: 823
Registrován: 30 bře 2014, 10:05
Reputation: 28

Re: Minecraft Pluginy

#6 Příspěvekod Mike8748 » 14 srp 2019, 23:06

když se podíváš nahoře na stránku, najdeš tam mimojiné text "Technická podpora game hostingu FakaHeda.eu"

a nějak tu neni vidno že by si se identifikoval IP adresou svého mc serveru provozovaného u fakahedy.. proto není nárok na podporu

Romancermakcz
Příspěvky: 4
Registrován: 14 srp 2019, 21:10
Reputation: 0

Re: Minecraft Pluginy

#7 Příspěvekod Romancermakcz » 14 srp 2019, 23:20

Aha, tak to je moje chyba, nevšiml jsem si. Hledal jsem přímo podporu pro MC.. ne podporu spadající pod někým. A nevíš, kde bych měl hledat pomoc?

Uživatelský avatar
Teiichi
Příspěvky: 866
Věk: 24
Registrován: 29 lis 2014, 02:11
Reputation: 23
Bydliště: <?= $inhome ;?>
Kontaktovat uživatele:

Re: Minecraft Pluginy

#8 Příspěvekod Teiichi » 15 srp 2019, 01:30

Pro mě je zase nepochopitelné, že vlastně nevíš kde se nacházíš a taktéž, že si souhlasil s pravidly fóra které si "určitě" četl.

Pokud chceš podporu, zakup si server u Fakahedy. Pokud tvůj hosting má fórum, obrať se tam. Pokud umíš anglicky, tak využij spigot fórum. Jiná varianta není, každý má své pravidla.

//LOCK: Server není hostovaný u FakaHeda.eu //nejento
Computer science education cannot make anybody an expert programmer any more than studying brushes and pigment can make somebody an expert painter.”
Příliš snahy škodí, když programátor použije CTRL+C a CTRL+V více jak jednou, má někde chybu v návrhu.”
In theory, theory and practice are the same. In practice, they’re not.”
Vždy pište kód tak, jako by ten chlapík, co ho po vás bude udržovat, měl být násilnický psychopat, který bude vědět, kde bydlíte.”


Zpět na „Minecraft, Tekkit“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 140 hostů