Kterak nejento příspěvek smazal

Pokec hlavně o tomto fóru - co tady chybí a co by mělo být jinak
Message
Autor
Jo_Do
Příspěvky: 258
Registrován: 24 čer 2016, 20:57
Reputation: 7
Kontaktovat uživatele:

Kterak nejento příspěvek smazal

#1 Příspěvekod Jo_Do » 01 pro 2018, 13:38

Musíte mi příteli pořád mazat příspěvky? Vážně mi to vadí.
Ptal jsem se, co to je TF 2. Ne že bych si to nemohl vygooglovat, jen jsem chtěl poukázat, že pokud chce větší propagaci, neměl by být líný napsat aspoň celý název hry, toť vše.
Nemažte mi LASKAVĚ příspěvky, jinak nemá smysl sem vůbec přispívat.
Pokud mi někdo maže příspěvek, jako bych byl osmiletý uličník, uráží mě to.

Uživatelský avatar
nejento
Příspěvky: 9815
Registrován: 28 lis 2011, 14:09
Reputation: 55
Kontaktovat uživatele:

Re: Propagace serveru

#2 Příspěvekod nejento » 01 pro 2018, 14:35

Rád bych poukázal na jednu záležitost: Pokud se zde řeší nějaké téma ohledně propagace serveru pro hru, pro kterou je standardní zkratka TF2, tak je poměrně dost velký offtopic ptát se na to, co je to TF2. V takovém případě se jedná o bezvýznamnou zprávu, která se absolutně netýká tématu a jde jednoduše o to použít ten Google a vyhledat si, co to je za zkratku.

Za dobu, co tady funguji jako support a moderátor, tak jsem se setkal s hromadou bezvýznamných zpráv a pokud nějakým způsobem se jedná o absolutně zcestnou záležitost, nemám jinou možnost, než zprávu prostě smazat a snažit se udržet konverzaci ve správných kolejích. Jde o fórum technické podpory, kde se snažíme odpovídat na to, na co se zákazník ptá. Mimochodem jen abych uvedl na pravou míru: Nikoho na fóru ani v technické podpoře nediskriminujeme a neškatulkujeme podle věku, nýbrž s každým jednáme nezávisle na jeho věku a rovnocenně.

Pokud se mnou máte vyloženě nějaký problém, tak prosím, klidně napište ticket v Control Panelu s odkazem na toto téma a pokud jsem skutečně na vině, budu nějak napomenut, nebo se služba zlepší. Jak jsem ovšem psal, obávám se, že neuspějete, jelikož se silně domnívám, že jsem nepochybil.

Zároveň bych se rád vyjádřil k faktu, že tématem je propagace Team Fortress 2 serveru a nemohu nepoukázat na fakt negativní karmy u mého příspěvku, který je MIMOCHODEM jediným příspěvkem, který na danou otázku odpovídá. Pokud daná osoba, která mi dala mínusový bod, s daným příspěvkem nesouhlasí, sluší se napsat proč se mnou nesouhlasí, proč považuje moji odpověď za hloupou, nesmyslnou a neužitečnou a napsala tedy svoje vlastní řešení, jelikož to je ten důvod, proč tu karma je a k čemu primárně toto fórum slouží. Je mi naprosto jedno, jestli mě někdo nemá rád, jestli jsem někoho v konverzaci naštval, ale mým cílem není dělat si kamarády, ale pomoci zákazníkům s jejich problémy. To jsem tu dosud dělal a dosud dělat budu.
I proto doufám, že tento příspěvek bude posledním příspěvkem mimo zadané téma a pokud někdo chce řešit problémy s moji maličkostí a mým chováním na fóru a moderování fóra, nechť vytvoří v Pokecu téma, které se tomuto tématu bude věnovat a já rád své chování v daných případech obhájím.
Obrázek

Obrázek Přidejte se ke komunitě zákazníků na FakaHeda.eu Discord! Poznejte nové lidi nebo vyřešte svůj technický problém živě: http://discord.fakaheda.eu/

Uživatelský avatar
Teiichi
Příspěvky: 866
Věk: 24
Registrován: 29 lis 2014, 02:11
Reputation: 23
Bydliště: <?= $inhome ;?>
Kontaktovat uživatele:

Re: Propagace serveru

#3 Příspěvekod Teiichi » 01 pro 2018, 15:33

V resortu důvod mínusové karmy máš. Důkaz o vlastnictví serveru u FH máš? My všichni okolo totiž ne.
Computer science education cannot make anybody an expert programmer any more than studying brushes and pigment can make somebody an expert painter.”
Příliš snahy škodí, když programátor použije CTRL+C a CTRL+V více jak jednou, má někde chybu v návrhu.”
In theory, theory and practice are the same. In practice, they’re not.”
Vždy pište kód tak, jako by ten chlapík, co ho po vás bude udržovat, měl být násilnický psychopat, který bude vědět, kde bydlíte.”

XeNr
Příspěvky: 2
Registrován: 30 lis 2018, 18:51
Reputation: 0

Re: Propagace serveru

#4 Příspěvekod XeNr » 01 pro 2018, 16:59

Teiichi píše:V resortu důvod mínusové karmy máš. Důkaz o vlastnictví serveru u FH máš? My všichni okolo totiž ne.

Toto byla otázka na mne?

Uživatelský avatar
nejento
Příspěvky: 9815
Registrován: 28 lis 2011, 14:09
Reputation: 55
Kontaktovat uživatele:

Re: Propagace serveru

#5 Příspěvekod nejento » 01 pro 2018, 19:59

Ano. Ono totiž jsem dost často benevolentní pokud se nejedná o technický problém. Ale dobře. Pro klid duše, prosím identifikuj svůj server doplněním IP adresy a PORTu do prvního příspěvku svého tématu.
Obrázek

Obrázek Přidejte se ke komunitě zákazníků na FakaHeda.eu Discord! Poznejte nové lidi nebo vyřešte svůj technický problém živě: http://discord.fakaheda.eu/

Jo_Do
Příspěvky: 258
Registrován: 24 čer 2016, 20:57
Reputation: 7
Kontaktovat uživatele:

Re: Propagace serveru

#6 Příspěvekod Jo_Do » 01 pro 2018, 20:12

Díky, to mi stačí. Co se stížnosti přes ticket týká, už se stalo.
Zkuste mi příště nesmyslně a bezdůvodně nemazat příspěvky a všechno bude v pořádku.
Předpokládám, že tu nechcete mrtvé fórum.
Je opravdu s podivem, že tu přispívám přes dva roky, za celou dobu mi nikdo nikdy příspěvek nesmazal.
A najednou se maže, sotva tu něco napíšu, čím to asi bude.
Mírně řečeno se mi to nelíbí a byl bych rád, kdyby to přestalo, to je vše.

Uživatelský avatar
nejento
Příspěvky: 9815
Registrován: 28 lis 2011, 14:09
Reputation: 55
Kontaktovat uživatele:

Re: Propagace serveru

#7 Příspěvekod nejento » 01 pro 2018, 20:42

Budiž. Zkusím se v rámci možností přizpůsobit, ale mějte na paměti, že OT není žádaný. I z toho důvodu jsem téma rozdělil na dvě. Ať to dává smysl a je v tématu čisto.
Obrázek

Obrázek Přidejte se ke komunitě zákazníků na FakaHeda.eu Discord! Poznejte nové lidi nebo vyřešte svůj technický problém živě: http://discord.fakaheda.eu/

Cairus
Příspěvky: 27
Registrován: 15 úno 2019, 10:25
Reputation: -21

Re: Kterak nejento příspěvek smazal

#8 Příspěvekod Cairus » 07 kvě 2019, 07:03

Jódo, přečti si zprávu co jsem ti napsal do SP.

Uživatelský avatar
nejento
Příspěvky: 9815
Registrován: 28 lis 2011, 14:09
Reputation: 55
Kontaktovat uživatele:

Re: Kterak nejento příspěvek smazal

#9 Příspěvekod nejento » 07 kvě 2019, 09:17

Jóóó, půl roku uplynulo...
A nejento si za smazáním stále stojí. To je bídák, co?
Obrázek

Obrázek Přidejte se ke komunitě zákazníků na FakaHeda.eu Discord! Poznejte nové lidi nebo vyřešte svůj technický problém živě: http://discord.fakaheda.eu/

Cairus
Příspěvky: 27
Registrován: 15 úno 2019, 10:25
Reputation: -21

Re: Kterak nejento příspěvek smazal

#10 Příspěvekod Cairus » 09 kvě 2019, 14:33

A nejen to.


Zpět na „Pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti