[NABÍZÍM] FREE VIP CODE FOR MobilniPlatby.cz

Pokec o čemkoliv ostatním
Message
Autor
Uživatelský avatar
Teiichi
Příspěvky: 866
Věk: 24
Registrován: 29 lis 2014, 02:11
Reputation: 23
Bydliště: <?= $inhome ;?>
Kontaktovat uživatele:

Re: [NABÍZÍM] FREE VIP CODE FOR MobilniPlatby.cz

#11 Příspěvekod Teiichi » 15 čer 2016, 10:44

85filip58 píše:Ale tebe nikto nedáva právo dávať free čo ti nepatrí, tie kódy som predal Stankimu a nie tebe takže neviem čo vy medzi sebou máte, ale mne si znemožnil predaj už tohto scriptu ďalším ľuďom.


Nepotřebuji právo na to, abych dal free něco, co už free dávno je. (Právo mám i tak)
Co se týče prodeje skriptu Stankimu, tak ktomu se vyjadřovat nebudu, jelikož náš nedospělý Stanki by si zase musel něco vymýšlet. Jestli-že máš zájem toto řešit, tak mi napiš PM a já ti vše vysvětlím :)

V tomto případě neporušuji žádná autorská práva.
Šíření je v souladu se zákony.

-- 15 čer 2016, 09:46 --

stanki píše:Nejde o to ci je to tvoja tvorba alebo nie. Ide o to ze rozdávaš veci, ktoré ti nepatria.
Mňa už to ale netrápi. S tvojim prípadom boli oboznamené vyššie autority fora, ktoré to majú teraz v rukách a dúfam že sa konečne dostaneme k spravodlivosti.
To je z mojej strany všetko a týmto moja komunikácia s týmto invididom končí...

A ďakujem Filipovi za podporu.


Tuhle zprávu jsem již četl 2x a stále nejsi schopný dodržet tuto část:
"To je z mojej strany všetko a týmto moja komunikácia s týmto invididom končí..."
Víš, možná by bylo lepší, kdyby jsi prostě zavřel pusu a nes*al se kam nemáš :)
Nemám problém vytáhnout veškeré podklady ktomu, že daný obsah šířit mohu ikdyž to není má práce.
Taktéž jsem ochotný vytáhnout veškeré podklady ktomu, aby ti skončila spolupráce s Key4You.cz, vlastně *HUPS* já už to udělal :)
Naposledy upravil(a) Teiichi dne 15 čer 2016, 11:17, celkem upraveno 1 x.
Computer science education cannot make anybody an expert programmer any more than studying brushes and pigment can make somebody an expert painter.”
Příliš snahy škodí, když programátor použije CTRL+C a CTRL+V více jak jednou, má někde chybu v návrhu.”
In theory, theory and practice are the same. In practice, they’re not.”
Vždy pište kód tak, jako by ten chlapík, co ho po vás bude udržovat, měl být násilnický psychopat, který bude vědět, kde bydlíte.”

Uživatelský avatar
85filip58
Příspěvky: 17
Registrován: 19 pro 2011, 19:47
Reputation: 0

Re: [NABÍZÍM] FREE VIP CODE FOR MobilniPlatby.cz

#12 Příspěvekod 85filip58 » 15 čer 2016, 10:56

Tento kód nemôže byť rok a pol starý, keď bol nakódovaný cca v priebehu mesiaca Júl alebo August 2015. Takže asi viem, kedy som ho približne naprogramoval a robil som ho pre jeden portál teamczech.cz tak mi netvrď že je rok a pol niekde free. A ak je, tak daj dôkaz kde je originál toho kódu free, moc ma to zaujíma. Okolo 9 Októbra 2015 som originál kód predal Stankimu, dal na ftp a dal do prevádzky. Dodatočne som ešte prerobil php mailer ktorý v originálnych súboroch ani nebol, ten som tam vložil až po tom, keď Stankimu nechodili emaily o aktivovaní výhod. Na mňa sa tu neoháňaj zákonami, nenávidím PC hrdinov pretože kde je hlavička o autorovi?
tmtp://#join=oldschool_srv
Obrázek

Uživatelský avatar
Arcas
Příspěvky: 1406
Věk: 25
Registrován: 13 bře 2012, 19:15
Reputation: 0

Re: [NABÍZÍM] FREE VIP CODE FOR MobilniPlatby.cz

#13 Příspěvekod Arcas » 15 čer 2016, 11:11

Už aby zasáhla ta ,,vyšší moc" a stankiho i Filipa se zbavili -_- Začíná to být nuda.
Čeština a jiné jazyky jsou Freeware, ale ne Opensource!!! To znamená, že s nimi můžete nakládat jak chcete, ale nesmíte je upravovat...

// no comment

Uranus-Portal.com
Obrázek

Uživatelský avatar
Teiichi
Příspěvky: 866
Věk: 24
Registrován: 29 lis 2014, 02:11
Reputation: 23
Bydliště: <?= $inhome ;?>
Kontaktovat uživatele:

Re: [NABÍZÍM] FREE VIP CODE FOR MobilniPlatby.cz

#14 Příspěvekod Teiichi » 15 čer 2016, 11:13

Bylo to přibližné.
Nevím jak dlouho už nejsem na Gamenice (myšlený date, kdy jsem tam byl prvně).
Já vím, že tento je editnutý pro Stankiho (php.mailer), ale to nic nemění na tom, že velmi, ale opravdu velmi podobné skripty se nacházejí na internetu. Myslím si, že je úplně jedno, jestli ten script má nějakou část navíc, nebo ne.

Zde, Zde, Zde.

Do topicu jsem přidal, že jsi Autor, aby jsi neřekl :P
Computer science education cannot make anybody an expert programmer any more than studying brushes and pigment can make somebody an expert painter.”
Příliš snahy škodí, když programátor použije CTRL+C a CTRL+V více jak jednou, má někde chybu v návrhu.”
In theory, theory and practice are the same. In practice, they’re not.”
Vždy pište kód tak, jako by ten chlapík, co ho po vás bude udržovat, měl být násilnický psychopat, který bude vědět, kde bydlíte.”

Uživatelský avatar
MiniMe
Site Admin
Příspěvky: 2188
Věk: 37
Registrován: 08 pro 2009, 19:31
Reputation: 10
Kontaktovat uživatele:

Re: [NABÍZÍM] FREE VIP CODE FOR MobilniPlatby.cz

#15 Příspěvekod MiniMe » 15 čer 2016, 11:20

Řešte si prosím své rozpory jinde. Pokud se cítí jeden z vás ukřivděně a má důkazy o tom, že ho ten druhý podvedl, obraťte se na policii. Není v naší pravomoci soudit, na čí straně je právo.
Teiichi, buď tak hodný a nesdílej zde žádný další kód daného projektu.

Děkuji za pochopení.

LOCK
FakaHeda admin
Nezapomeňte ohodnotit karmou ty, kteří Vám pomohli.


Zpět na „Off topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů