hledam plugin

Technická podpora k herním serverům Minecraft a Tekkit
Message
Autor
Uživatelský avatar
Arcas
Příspěvky: 1406
Věk: 27
Registrován: 13 bře 2012, 19:15
Reputation: 0

Re: hledam plugin

#11 Příspěvekod Arcas » 01 čer 2015, 21:28

CokelTV píše:lebo neviem ako to je v CZ -_-
a uŽ ma nepoučuj ! chcem server spravit aby bol dokonalý teraz j na nom čaká 45 ludí kedi to spravím !


Ve slovenštině jsou tyto věci stejné jako v CZ ;)
Čeština a jiné jazyky jsou Freeware, ale ne Opensource!!! To znamená, že s nimi můžete nakládat jak chcete, ale nesmíte je upravovat...

// no comment

Uranus-Portal.com
Obrázek

zabijak
Příspěvky: 296
Věk: 28
Registrován: 27 dub 2015, 21:08
Reputation: 2

Re: hledam plugin

#12 Příspěvekod zabijak » 01 čer 2015, 22:02

Arcas, Tebe mladší populace (věk 8, IQ 20) nebude mí ráda :D (nevím čím to bude .... )

CokelTV, Pokud chceš mít "dokonalý" server tak sem dej log při startu serveru (to co píše konzole při zapnutí serveru)

P.S. Pokud chceš mít dokonalý server tak odstraň všechny nepotřebné pluginy :D

Uživatelský avatar
Hanakocz
Příspěvky: 3228
Věk: 34
Registrován: 25 črc 2013, 20:53
Reputation: 7
Kontaktovat uživatele:

Re: hledam plugin

#13 Příspěvekod Hanakocz » 02 čer 2015, 21:00

Tak trochu nechápu, proč, když jsi slovák, nepíšeš rovnou slovensky? To si fakt myslíš, že tu lidi neumí slovenčinu přečíst? Možná děcka neumí, ale tu už jsou vyspělejší lidi. Tak prosím. Piš vlastním jazykem, ať je to jakýkoliv, ale nepokoušej se o paskvily a smíchaniny, pak to vypadá strašně hnusně a lidi si o tobě myslí, že jsi blb, když ani psát neumíš ;)

Jinak k tématu doplním.....možná bys mohl zauvažovat o tom, že na stavění v creativu vyhradíš zvlášť mapu. Proč?
Má to tyto výhody:
- můžeš oddělit inventáře tak, že pro každou mapu budou mít vlastní. Nepůjde tedy přenášet věci z creativu do survivalu.
- Můžeš nastavit pro každou mapu vlastní gamemode, takže na mapě pro creative budou mít hned creative a naopak v survival mapě jim to vždy dá hned survival.
- lidem, co nemají koupenou herní výhodu (kterážto porušuje EULU, takže není zrovna košer) můžeš pro danou mapu stanovit permissiony tak, že na ní budou mít např. adventure nebo spectate gamemode. Umožní jim to se jen dívat se na stavby a neumožní jim to nijak zasahovat do nich.
- existuje permission na sbírání itemů atd., kterou když zakžeš, tak nemůžou sbírat itemy (nebo stavět, ničit, chatovat, cokoliv). Gól je v tom, že takovou permission můžeš nastavit jen pro daný svět.
- permissiony atp. můžeš řešit i pomocí worldguardu pro omezený region, avšak oddělené inventáře ne.

Nevýhody:
- stavby nebudou mezi ostatníma, takže na to, aby se mohli stavbou pochlubit, tak musí dostat návštvníka na další mapu. Avšak s adventure/spectate gm není neřešitelné
- potřebuješ nejspíš víc nastavování s pluginama..


A jak to zprovoznit?
Potřebuješ plugin na Multiverse, případně WorldGuard a to je vše. Pak už to je o nastavování permissionů zmíněných výše
Industry 2.0 -> 1.7.10 GregTech6 server. Pro připojení stačí napsat.
Člen ligy pro aktualizaci serverů na novější verze a rozšíření modovaného MC.
Discord FH : http://discord.fakaheda.eu/ (sem psát pokud chcete poradit s MC mody akutně)


Zpět na „Minecraft, Tekkit“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů