Propagace serveru

Technická podpora k herním serverům Minecraft a Tekkit
Message
Autor
Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Propagace serveru

#21 Příspěvekod Mysteria » 07 zář 2013, 21:10

Helejte buďte v klidu, kopírky tu budou vždy, útěchou může být že v 99% případů brzo skončí, protože nejsou schopni inovací, umí jenom kopírovat cizí nápady, takže vždy budou až těmi druhými. Navíc to jsou většinou děcka, takže je to přestane bavit, dojdou peníze a podobně. Prostě skončí.

Essolegend píše:Malé deti mi davaju dole karmu, sa s ňou zaduste xaxa aj tak mam u piči toto forum aj vas ;)
Když nás máš tam, kde píšeš, tak sem nelez a je to. Rady si hledej jinde.

Btw když se podíváte na jeho web, tak třeba tady:
Server je úplně hotov ! i /ma j jediné co tak shop se dodělává ! cedulky takže vám děkujem :) Je tam jen 8 slotů ale když si budete kupovat věci tak bude více :)
Tak co si myslet o člověku, co píše věty na úrovni 1. třídy a není schopnej si to ani zkontrolovat. Čert vem nějaké y/i, toho si půlka lidí ani nevšimne (ano smutné), ale třeba to i /ma j? Wtf? Co to jako má bejt? Škoda slov... nasazená téma, nijak neupravovaná, jenom hozený vlevo widgety, nějaký grafický úpravy nula, práce na 5 minut včetně instalace a uploadu WP... :roll:

Uživatelský avatar
Dawe5
Příspěvky: 358
Registrován: 23 srp 2012, 10:55
Reputation: 1
Kontaktovat uživatele:

Re: Propagace serveru

#22 Příspěvekod Dawe5 » 07 zář 2013, 21:20

To ani nevíte, že údajný Pewe hrál moc rád pod nickem LavorekCZ, což je tuším taky nějaký člověk zde na fóru. Mě ,co se jeho týče už nic nepřekvapí.
Obrázek

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Propagace serveru

#23 Příspěvekod Mysteria » 07 zář 2013, 21:27

Ještě řekni že chtěl po majitelích hesla a bude to gól. :D Už tu pár takových případů bylo, že si brali naše nicky a obráželi servery a chtěli hesla. Bohužel několik lidí jim naletělo.

Uživatelský avatar
Dawe5
Příspěvky: 358
Registrován: 23 srp 2012, 10:55
Reputation: 1
Kontaktovat uživatele:

Re: Propagace serveru

#24 Příspěvekod Dawe5 » 07 zář 2013, 21:37

Smutné... Taky to už na mě zkoušeli s emailem v podobě fakahedasupport@email.cz s tím, že na nějakém serveru byla havárie s přihlašovacími údaji a chtěli ,abych jim je napsal, že to tímto způsobem opraví. V nabídce smajlíků jsem nenašel žádný, který by dobře vyjádřil můj pohled, když jsem ten email četl. :shock:
Obrázek

Uživatelský avatar
Sejsel
Příspěvky: 4131
Registrován: 19 čer 2011, 09:43
Reputation: 0
Bydliště: /home/sejsel/
Kontaktovat uživatele:

Re: Propagace serveru

#25 Příspěvekod Sejsel » 08 zář 2013, 12:30

Taky jsem si toho už všiml, nechápu jak by to na to někdo mohl naletět, bohužel se i takoví blbci najdou.
01101110011101010110001001110111

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Propagace serveru

#26 Příspěvekod Mysteria » 08 zář 2013, 12:50

Takto se chová v PMkách:
Mysteria píše:
Essolegend píše:Aha takže mate u piče že mi nadava, tak fajn jebem i ja teba i tvoju rodinku a nie nekopirujem on mi dal karmu dole kvoli tomu ze som psia lv prispevku ze kadzy kopiruje ci motivuje sa !
Upozorňuju tě, že jestli takhle budeš dál pokračovat, tak budeš mít ban, ale to ti vlastně nevadí, že? Protože jak říkáš, máš to u píči. ;)

Myslím, že každý si udělá obrázek sám a obloukem se takovému člověku vyhne. ;)


Zpět na „Minecraft, Tekkit“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 73 hostů