Nastavení serveru

Technická podpora k herním serverům RUST
Message
Autor
janbrit
Příspěvky: 3
Registrován: 15 lis 2019, 21:34
Reputation: 0

Nastavení serveru

#1 Příspěvekod janbrit » 15 lis 2019, 21:52

Ahojte, koupil jsem si server čistě pro testing nových věcí apod. No mám takový problém který se vyskytl už podruhé, kdykoliv způsobím nějaký damage do entity (npc nebo lidský kamarád :D) damage dostanu já místo něj, to stejné platí pro druhou stranu, když do mě scientist střílí, po chvilce zabije sebe a mě neubere nic. Ví někdo čím by to mohlo být, popřípadě jak to opravit? Server používá oxide a pluginy, které vypíšu až na konci. Jak jsem psal na začátku, problém se mi jednou už podařilo vyřešit, poprvé jsem to vyřešil jednoduše, reinstalací. Chvilku bylo vše bez problému, začal jsem přidávat pluginy jeden po druhém a zkoušet, jestli to nezpůsobí přidání některého z nich, všechno šlo (pluginy i dmg byl v pořádku), tak jsem server nechal tak a šel dělat jiné věci. Dnes jsem zapl server (provedl update, takže to mohl způsobit i on?) a naloadoval do hry, a problém se zase objevil. Byl bych rád za každou radu. Ip adresa serveru 82.208.17.11:27799


seznam pluginů:
Active Sort,
Admin / Player Inventory Cleaner,
Admin Radar,
Better Chat,
Better Say,
Blueprint Share,
Building Info,
Loot Bouncer,
No Give Notices,
Oxide,
Steam Groups,
Tickets,
Vanish

Smexhy
Příspěvky: 5602
Věk: 24
Registrován: 31 říj 2012, 15:50
Reputation: 20
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Nastavení serveru

#2 Příspěvekod Smexhy » 15 lis 2019, 23:06

Než začneme, skúšal si vymazať všetky pluginy (zazálohovať si ich k sebe) a tak skúsiť či sa problém stále vyskytuje? Tak zistíme či je chyba v pluginoch, alebo Oxide samotnom. Tuším to tiež robilo keď si server nastavil na PVE.

janbrit
Příspěvky: 3
Registrován: 15 lis 2019, 21:34
Reputation: 0

Re: Nastavení serveru

#3 Příspěvekod janbrit » 15 lis 2019, 23:55

No jo vidíš to, nastavil jsem PVE aniž bych přesně tušil co to má udělat, tohle by mohlo být řešení problému.

janbrit
Příspěvky: 3
Registrován: 15 lis 2019, 21:34
Reputation: 0

Re: Nastavení serveru

#4 Příspěvekod janbrit » 16 lis 2019, 00:01

Vyzkoušeno, a vše zase funguje! Díky :)


Zpět na „RUST“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti