Rust server - RCON návod, pomoc, atp

Technická podpora k herním serverům RUST
Message
Autor
LamaLokatorCZ
Příspěvky: 105
Registrován: 18 pro 2011, 01:02
Reputation: 0

Rust server - RCON návod, pomoc, atp

#1 Příspěvekod LamaLokatorCZ » 17 úno 2019, 11:40

82.208.17.86:27612

Zdravím, potřeboval bych poradit,

1)
jak na server mohu přidat automatické zprávy do chatu? Např. aby to psalo nějaká pravidla nebo tak každých 10 minut. Našel jsem nějaký RCON, web kde se přihlašuje přes IP serveru, RCON port a RCON heslo. Přesněji jde o stránku www.rcon.io ... nějak se v tom nevyznám. Mohl by mě někdo poradit kdo s tím má zkušenost, jak se tam přihlásit ? Nikde tam nevidím žádnou registraci, a ani přesně nevím, kde mám povolit ty příkazy (nebo co to je) jak tam píšou v záložce „GET STARTED“ .... +rcon.web 1 +rcon.port 28016 +rcon.password "YourPassword". Vím že se pak dá „LOGIN“ tam se to zadává, ale stále nemám to heslo pro přístup. Koukal jsem na video, ale nevysvětluje co a jak, jen tam nakliká údaje a přihlásí se a pak už jen nastavuje.


2)
je nějaký web, kde se dají sehnat pluginy ? existuje oxidemod.org (nebo existoval) a umod.org. Problém je, že na obou stránkách jsou pluginy které byly aktualizovány naposledy cca v polovině roku 2018. Pro upřesnění ...potřebuji hlavně pluginy proti Spamu v chatu, nějaký kde mohu nastavit, aby hráč mohl napsat (např.) maximálně tři zprávy během 10 sekund. Pokud by to překročil, dostal by kick ze serveru za spamování, a takto 2x za sebou... a na potřetí už by ho to zabanovalo.



Mohl by mě v těchto směrech někdo pomoci a poradit, jestli tyto věci vůběc nějak jdou zprovoznit ? Nemám v pluginech zrovna orientaci a ani nastavování serveru není moje silná stránka. Jediné co jsem si zvládl tak nějak nastavit bylo snížení Decay Time a spawnrate itemů a zvířat :D

Tak prosím o pomoc :)

jaman
Příspěvky: 103
Registrován: 30 zář 2018, 12:41
Reputation: 2

Re: Rust server - RCON návod, pomoc, atp

#2 Příspěvekod jaman » 17 úno 2019, 16:42

Ahoj s tim Rconem ti bouzel nepomuzu :-(
Ale ano weby na pluginy jsou vim o oxidemod a umod a ale jsou i dalsi ale to uz jsou placene pluginy
a na umodu sezenes nejaky plugin na chat je jich tam plno

Uživatelský avatar
Teiichi
Příspěvky: 866
Věk: 24
Registrován: 29 lis 2014, 02:11
Reputation: 23
Bydliště: <?= $inhome ;?>
Kontaktovat uživatele:

Re: Rust server - RCON návod, pomoc, atp

#3 Příspěvekod Teiichi » 17 úno 2019, 16:58

Jak to, že nemáš heslo?


Kód: Vybrat vše

+rcon.web 1 +rcon.port 28016 +rcon.password "YourPassword"
Computer science education cannot make anybody an expert programmer any more than studying brushes and pigment can make somebody an expert painter.”
Příliš snahy škodí, když programátor použije CTRL+C a CTRL+V více jak jednou, má někde chybu v návrhu.”
In theory, theory and practice are the same. In practice, they’re not.”
Vždy pište kód tak, jako by ten chlapík, co ho po vás bude udržovat, měl být násilnický psychopat, který bude vědět, kde bydlíte.”

LamaLokatorCZ
Příspěvky: 105
Registrován: 18 pro 2011, 01:02
Reputation: 0

Re: Rust server - RCON návod, pomoc, atp

#4 Příspěvekod LamaLokatorCZ » 17 úno 2019, 18:59

to heslo ... já nevím jaké to má být heslo, kde ho vezmu atp .. ? ... když dám to LOGIN, zadám údaje, heslo si dám nějaké které používám, tak to nejde právě kvůli tomu heslu.

Jinak k těm pluginům. Na těch stránkách jsou pluginy (jak jsem psal) aktualizovaní naposledy v loňském roce. Tak nevím jestli budou schopné, nerad bych reinstaloval server.

jaman
Příspěvky: 103
Registrován: 30 zář 2018, 12:41
Reputation: 2

Re: Rust server - RCON návod, pomoc, atp

#5 Příspěvekod jaman » 17 úno 2019, 19:14

musis ozkouset a cist reakce lidi popripade si to sam upravit opravit . A heslo k rconu by si mel mit kdyz si vytvoril heslo tusim a nebo tam nekde v cfg je

Uživatelský avatar
Teiichi
Příspěvky: 866
Věk: 24
Registrován: 29 lis 2014, 02:11
Reputation: 23
Bydliště: <?= $inhome ;?>
Kontaktovat uživatele:

Re: Rust server - RCON návod, pomoc, atp

#6 Příspěvekod Teiichi » 17 úno 2019, 19:27

Pluginy určitě schopné jsou, kdyby nebyly tak se nepoužívají a stránky neexistují.

Ještě jednou -

Kód: Vybrat vše

+rcon.password "YourPassword"


Tady si nastav heslo, dej si startscriptu, resetuj a přihlaš se, případně využít rusty či jiné.
Computer science education cannot make anybody an expert programmer any more than studying brushes and pigment can make somebody an expert painter.”
Příliš snahy škodí, když programátor použije CTRL+C a CTRL+V více jak jednou, má někde chybu v návrhu.”
In theory, theory and practice are the same. In practice, they’re not.”
Vždy pište kód tak, jako by ten chlapík, co ho po vás bude udržovat, měl být násilnický psychopat, který bude vědět, kde bydlíte.”

LamaLokatorCZ
Příspěvky: 105
Registrován: 18 pro 2011, 01:02
Reputation: 0

Re: Rust server - RCON návod, pomoc, atp

#7 Příspěvekod LamaLokatorCZ » 17 úno 2019, 20:48

Ale kde ? tam nikde nejde zadat nic ... na tom „GET STARTED“ je pouze ta řádka s tím co jsi napsal, ale zadání nic

Uživatelský avatar
Teiichi
Příspěvky: 866
Věk: 24
Registrován: 29 lis 2014, 02:11
Reputation: 23
Bydliště: <?= $inhome ;?>
Kontaktovat uživatele:

Re: Rust server - RCON návod, pomoc, atp

#8 Příspěvekod Teiichi » 17 úno 2019, 22:10

Ale ty nemáš nic zadávat. Ty máš ten kód vložit do startscriptu serveru na fakahedě, ta stránka tě vůbec nemusí zajímat.
Computer science education cannot make anybody an expert programmer any more than studying brushes and pigment can make somebody an expert painter.”
Příliš snahy škodí, když programátor použije CTRL+C a CTRL+V více jak jednou, má někde chybu v návrhu.”
In theory, theory and practice are the same. In practice, they’re not.”
Vždy pište kód tak, jako by ten chlapík, co ho po vás bude udržovat, měl být násilnický psychopat, který bude vědět, kde bydlíte.”

LamaLokatorCZ
Příspěvky: 105
Registrován: 18 pro 2011, 01:02
Reputation: 0

Re: Rust server - RCON návod, pomoc, atp

#9 Příspěvekod LamaLokatorCZ » 20 úno 2019, 16:58

A tu složku se scriptama ... to najdu kde prosimtě ?

Uživatelský avatar
Teiichi
Příspěvky: 866
Věk: 24
Registrován: 29 lis 2014, 02:11
Reputation: 23
Bydliště: <?= $inhome ;?>
Kontaktovat uživatele:

Re: Rust server - RCON návod, pomoc, atp

#10 Příspěvekod Teiichi » 20 úno 2019, 17:15

V adminpanelu.
Computer science education cannot make anybody an expert programmer any more than studying brushes and pigment can make somebody an expert painter.”
Příliš snahy škodí, když programátor použije CTRL+C a CTRL+V více jak jednou, má někde chybu v návrhu.”
In theory, theory and practice are the same. In practice, they’re not.”
Vždy pište kód tak, jako by ten chlapík, co ho po vás bude udržovat, měl být násilnický psychopat, který bude vědět, kde bydlíte.”


Zpět na „RUST“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů