Problémy se servery

Technická podpora k herním serverům Counter-Strike: Global Offensive
Message
Autor
pudicus
Příspěvky: 18
Registrován: 15 srp 2012, 23:40
Reputation: 0

Problémy se servery

#1 Příspěvekod pudicus » 02 říj 2012, 22:41

Server: 217.11.249.89:37842

Pánové, opravte si, prosím, ty servery. Neustále padají a za takovou službu nehodlám platit.

Uživatelský avatar
SPiRIT
Příspěvky: 921
Věk: 33
Registrován: 02 led 2010, 17:38
Reputation: 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy se servery

#2 Příspěvekod SPiRIT » 02 říj 2012, 22:53

Pokud jsi si jisty ze to je chyba na strane hostingu a ne v nastaveni napis spise mail na support@fakaheda.eu, mohlo by to urychlit reseni.

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy se servery

#3 Příspěvekod Mysteria » 02 říj 2012, 23:04

To je informace jako noha. Padají servery v jakém slova smyslu?
Padá ti jenom tvůj CSGO server, tzn. že normálně se na FTP připojit jde a podobně? Pokud ano, tak to je tvůj problém, že to neumíš nastavit, ale když slušně požádáš, tak ti s tím někdo pomůže.
Padá server jako celý HW server (jak to bylo tuším teď jeden den)? Ano, to je problém, ale to se může stát kdekoliv, hold jsi se trefil do doby, kdy se to stalo (já osobně jsem za 3 roky zažil jenom 1 výpadky - jeden týden dlouhý, protože odešel přímo HW server a pak jeden asi denní, kdy bylo něco s konektivitou). Ale tohle je samozřejmě kompenzováno.

pudicus
Příspěvky: 18
Registrován: 15 srp 2012, 23:40
Reputation: 0

Re: Problémy se servery

#4 Příspěvekod pudicus » 03 říj 2012, 00:17

Při změně na nějakou nestandardní mapu (_se, _ve, _csgo) se server zasekne a restartuje. Dělá to po posledním update. Nedělá to jen můj server, dělají to i všechny PLAYzone (fakaheda) servery. Proto jsme byli nuceni odehrát mix na nějakém zahraničním serveru, který sehnal kamarád, na němž vše fungovalo zcela bez problémů.

Uživatelský avatar
SPiRIT
Příspěvky: 921
Věk: 33
Registrován: 02 led 2010, 17:38
Reputation: 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy se servery

#5 Příspěvekod SPiRIT » 03 říj 2012, 00:26

Mapy jsou zapsany v gamemodes_server.txt? Protoze pred par hodinama mi psal na steamu clovek co mel totozny problem a chyba byla v tom , ze mel spatne udelanou strukturu souboru gamemodes a gamemodes_server...
Tohle ani tak nevypada na chybu hostingu jako spise na to ze mas spatne nastaveni a pada to tvoji vinou.. opravit si to musis sam, nebo povol pristup supportu a zitra ti to opravim.

pudicus
Příspěvky: 18
Registrován: 15 srp 2012, 23:40
Reputation: 0

Re: Problémy se servery

#6 Příspěvekod pudicus » 03 říj 2012, 13:43

SPiRIT píše:Mapy jsou zapsany v gamemodes_server.txt? Protoze pred par hodinama mi psal na steamu clovek co mel totozny problem a chyba byla v tom , ze mel spatne udelanou strukturu souboru gamemodes a gamemodes_server...
Tohle ani tak nevypada na chybu hostingu jako spise na to ze mas spatne nastaveni a pada to tvoji vinou.. opravit si to musis sam, nebo povol pristup supportu a zitra ti to opravim.


Ano, měl jsem je nakopírované v gamemodes.txt i gamemodes_server.txt. A nefungovalo to. Další věc, které nerozumím, je ta, že ačkoli se na fóru psalo "Restart serveru ho aktualizuje na novou verzi", nic takového jsem u sebe nezaznamenal. Musel jsem provést ruční reinstalaci a znovu nakopírovat všechny změněné soubory na server, protože se samozřejmě smazaly.

Toto hlásí server při změně mapy, ačkoli ji zapsanou do mapgroups mám.


] exec rcon
] rcon changelevel de_mirage_csgo
ApplyGameSettings: Map de_mirage_csgo not part of Mapgroup

Counter-Strike: Global Offensive
Map: de_mirage_csgo
Players: 1 (0 bots) / 12 humans
Build: 5072
Server Number: 3

#######################################
Map de_mirage_csgo missing stringtable dictionary, don't ship this way!!!
Run with -stringtables on the command line or convar
stringtable_alwaysrebuilddictionaries enabled to build the string table
#######################################

SignalXWriteOpportunity(3)
Got pure server whitelist: sv_pure = 1.
SignalXWriteOpportunity(3)

Uživatelský avatar
SPiRIT
Příspěvky: 921
Věk: 33
Registrován: 02 led 2010, 17:38
Reputation: 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy se servery

#7 Příspěvekod SPiRIT » 03 říj 2012, 14:15

Uz jsem to psal nekde tady na foru ne vsechny mapy funguji a jdou ze serveru stahovat, zrovna mirage jsem zkousel u jednoho typka na serveru ktery nema nic spolecnyho s fakahedou a nefungovala (pokud ji klient nema nakopirovanou u sebe tak to vychrlilo spoustu nesmyslu do konzole, uz je to skoro mesic zpet mozna uz je to opravene, coz je i duvod proc se hraje na PZ), kazdopadne, to ze nefungoval autoupdate jsi mel hlasit sam na mail support@fakaheda.eu a bylo by to opraveno, na mem serveru autoupdate normalne funguje, po restartu pres control panel, nikoliv restartu pres _restart;exit;quit.
To ze ti nejdou mapy je jedine nastavenim, to neni hostingem, takze opakuju, pokud na to ma nekdo mrknout musis povolit z CP pristup na FTP supportu, ja vice delat nemuzu. Fakaheda nijak maplist neomezuje, jedine co ti muzu napsat je to ze to mas spatne nastavene.


Zpět na „Counter-Strike: Global Offensive“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti