[Hledám] JailBreak plugin

Technická podpora k herním serverům Counter-Strike: Global Offensive
Message
Autor
Andoz_Cz
Příspěvky: 39
Věk: 21
Registrován: 17 zář 2016, 16:16
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

[Hledám] JailBreak plugin

#1 Příspěvekod Andoz_Cz » 21 dub 2020, 13:00

IP serveru: 217.11.249.84:27104

Zdravím,
chci se jen zeptat, zda by se zde nenašel nějaký schopný SourcePawner, který by dokázal vytvořil nějaký lepší JailBreak plugin. Nemám zájem o nějaký free, takže mi sem prosím neposílejte žádný AlliedMods atp.

Pokud by se někdo našel, tak mi prosím napište PM, nebo na Steam (mám soukromej profil). Přehled toho, co by měl plugin obsahovat jsem již psal na AmxModx.cz, tak se můžete podívat, případně Vám to napíšu PMkou. Cena je samozřejmě domluvou.



Doplňuji jen, že je možné mi napsat i na email info@infinityland.eu, budu moc rád, když mi někdo napíše a domluvíme se.

Sniper007
Příspěvky: 11
Registrován: 10 bře 2019, 23:39
Reputation: 0

Re: [Hledám] JailBreak plugin

#2 Příspěvekod Sniper007 » 08 kvě 2020, 10:27

Co jsem tak koukal, to co tam všechno chceš tak ti řeknu, že se nedoplatíš. Říkáš si tam o věci, co normální JailBreaky neobsahují a všechny jsou dodělávaný ručně, hlavně ten football. Když lidi jsou schopní říct za obyčejné pluginy, které toho moc neumí 20 euro, tak tohle tě klidně vyjde na 3000 - 5000 kč. A hlavně většina lidí si svoje JailBreak pluginy dost střeží a neprodají je jen tak, protože udělat něco takového je běh na dlouhou trať. Já např. dělal svůj JailBreak server přes 1 a půl roku než jsem tam měl všechno a to jsem to dělal za běhu. Většina než zprovozní JailBreak tak makají na tom módu rok a pak teprve releasnou.
Majitel portálu www.Anorak.cz

Andoz_Cz
Příspěvky: 39
Věk: 21
Registrován: 17 zář 2016, 16:16
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hledám] JailBreak plugin

#3 Příspěvekod Andoz_Cz » 11 kvě 2020, 21:48

Zdravím,
díky za odpověď - jasně, já chápu, že toto jsou možná velké požadavky, ale jsou to požadavky, které jsem si nějak určil a nyní pro mě otázka peněz není limitována, avšak zase jak se říká "když se chce tak to jde" tak si myslím, že někdo když najde to zapálení pro programování tak to bude dělat i rád a práce za běhu mu tak moc vadit nebude. Potřebuji nějaký základní plugin, který by obsahoval alespoň základně funkční jb plugin a zbytek lze přidávat za provozu.

Sniper007
Příspěvky: 11
Registrován: 10 bře 2019, 23:39
Reputation: 0

Re: [Hledám] JailBreak plugin

#4 Příspěvekod Sniper007 » 19 zář 2020, 12:47

Andoz_Cz píše:Zdravím,
díky za odpověď - jasně, já chápu, že toto jsou možná velké požadavky, ale jsou to požadavky, které jsem si nějak určil a nyní pro mě otázka peněz není limitována, avšak zase jak se říká "když se chce tak to jde" tak si myslím, že někdo když najde to zapálení pro programování tak to bude dělat i rád a práce za běhu mu tak moc vadit nebude. Potřebuji nějaký základní plugin, který by obsahoval alespoň základně funkční jb plugin a zbytek lze přidávat za provozu.


Máte stále furt zájem o koupi ? Protože jsem se rozhodl Jailbreak prodat.
Kdyby měl někdo zájem: viewtopic.php?f=104&t=34952
Majitel portálu www.Anorak.cz


Zpět na „Counter-Strike: Global Offensive“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů