Propojení více serverů pomocí SourceBans

Technická podpora k herním serverům Counter-Strike: Global Offensive
Message
Autor
vovicek
Příspěvky: 88
Registrován: 23 úno 2013, 18:30
Reputation: 0

Propojení více serverů pomocí SourceBans

#1 Příspěvekod vovicek » 02 kvě 2018, 12:47

IP: 82.208.17.50:27770
IP: 82.208.17.102:27914

Zdravím,
Rozhodl jsem se naučit spravovat servery, tak jsem si zakoupil 2 CS:GO server.
Surf Combat a 1 vs 1 Areny.
Když jsem si na 1 vs 1 Areny server nainstaloval přes "Doplňkové služby" sourcebans, všechno fungovalo jak mělo a vše jsem nastavil, jenže na banlistu jsem měl pouze 1 server.
Když jsem nainstaloval druhý server, chtěl jsem ho přidat na ten jeden SourceBan banlist, jenže pomocí "Doplňkové služby" nemůžu propojit víc banlistů takže by se mi vytvořili 2 odlišné banlisty.
Jak bych mohl zařídit abych mohl mít více serverů na jednom banlistu? Toto stejné bych chtěl i s Hlstats ale to až později.
S pozdravem, vovicek.

Uživatelský avatar
Teiichi
Příspěvky: 866
Věk: 24
Registrován: 29 lis 2014, 02:11
Reputation: 23
Bydliště: <?= $inhome ;?>
Kontaktovat uživatele:

Re: Propojení více serverů pomocí SourceBans

#2 Příspěvekod Teiichi » 02 kvě 2018, 13:43

V serveru si najdi config s údaji k připojení na SB/Hlstats a následně jej uprav dle údajů z prvního SB/Hlstats, resetuj server a máš hotovo.
// -> sourcemode/configs/databases.cfg , tak nějak by měla vypadat cesta.
Computer science education cannot make anybody an expert programmer any more than studying brushes and pigment can make somebody an expert painter.”
Příliš snahy škodí, když programátor použije CTRL+C a CTRL+V více jak jednou, má někde chybu v návrhu.”
In theory, theory and practice are the same. In practice, they’re not.”
Vždy pište kód tak, jako by ten chlapík, co ho po vás bude udržovat, měl být násilnický psychopat, který bude vědět, kde bydlíte.”

vovicek
Příspěvky: 88
Registrován: 23 úno 2013, 18:30
Reputation: 0

Re: Propojení více serverů pomocí SourceBans

#3 Příspěvekod vovicek » 02 kvě 2018, 13:46

Takže jeden server bude mít jako doplňkovou službu "SourceBans" na druhý nainstaluji manuálně SourceBans a upravím cestu v Databázi?

Uživatelský avatar
Teiichi
Příspěvky: 866
Věk: 24
Registrován: 29 lis 2014, 02:11
Reputation: 23
Bydliště: <?= $inhome ;?>
Kontaktovat uživatele:

Re: Propojení více serverů pomocí SourceBans

#4 Příspěvekod Teiichi » 03 kvě 2018, 20:52

Ano.. :))
Computer science education cannot make anybody an expert programmer any more than studying brushes and pigment can make somebody an expert painter.”
Příliš snahy škodí, když programátor použije CTRL+C a CTRL+V více jak jednou, má někde chybu v návrhu.”
In theory, theory and practice are the same. In practice, they’re not.”
Vždy pište kód tak, jako by ten chlapík, co ho po vás bude udržovat, měl být násilnický psychopat, který bude vědět, kde bydlíte.”


Zpět na „Counter-Strike: Global Offensive“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů