Gamemode_server Mapy z jiné složky

Technická podpora k herním serverům Counter-Strike: Global Offensive
cameleon

Gamemode_server Mapy z jiné složky

#1 Příspěvekod cameleon » 09 pro 2015, 22:07

Server: 81.0.217.177:27840

Zdravím,
Mám na serveru stažené mapy z workshopu, ve složce workshop (csgo/maps/workshop) a chci se zeptat, jak správně do souboru gamemodes_server zapsat do skupiny map mapy z této složky. Normální zápis mapy je pouze "de_aztec", předpokládám že to bere mapy ze složky csgo/maps na serveru. Pokud tedy budu chtít zapsat mapy ze složky workshop mám použít "./workshop/394168536/de_fort"? Nebo soubor de_fort.bsp (ze složky 394168536) zkopírovat do složky maps a pak použít zápis pouze "de_fort"? Nebo zkopírovat celou tu složku (394168536) s mapou uvnitř? :|

Předem děkuji za odpověď.

edit:
Jinak mám nainstalované pluginy jako nextmap, mapchooser, randomcycle.. Ten bere mapy ze souborů nastavených v maplists.cfg ve složce csgo/addons/sourcemode/configs. Mám tedy všechny mapy z gamemodes_server zkopírovat i do maplist a mapcycle nebo je to kopíruje automaticky? No prostě a stručně, jak to s těmi mapami je, co nastavovat a co nemusím pokud používám zmíněné pluginy?

-- 10 pro 2015, 20:32 --

Díky všem za pomoc mr ;) ám se s tím už 4 dny a nic nefunguje jak má, workshop mapy ani nejdou na serveru přesunout do složky maps přes ftp client aby se teda nenačítaly z webu, a nahrávat je pojedné z pc to tu můžu být další měsíc. Fakaheada mi napíše akorát samé žvásty a nic co by opravdu můj problém vyřešilo. Na foru nic, žádný konstruktivní řešení, každej ať si poradí sám s odkazem na anglické stránky. To rovnou to fórum přesměrujte, je k ničemu! Naposledy tady ty služby..

Mysteria
Kontaktovat uživatele:

Re: Gamemode_server Mapy z jiné složky

#2 Příspěvekod Mysteria » 10 pro 2015, 23:26

Další člověk ze série koupím si server za pár Kč, který neumím nastavit a myslím si, že mi ho support zdarma nastaví? Takhle to ale nefunguje. :)
Pokud ti poslali třeba tohle, tak tam je vše co potřebuješ. Stačí změnit spouštěcí parametry a přidat tam tu kolekci.
Co se týká pluginů na změnu map, tak nevím jestli s workshopem budou fungovat, nikdy jsem to netestoval, protože jsem nikdy workshop netestoval (proč taky, klasické nahrání map funguje spolehlivě a bez problémů X let, tak proč to měnit, že?).

Mimochodem tou svojí editací si to spolehlivě zabil a nediv se, že ti pak nikdo nebude chtít radit. :roll:

JennaReynolds

Re: Gamemode_server Mapy z jiné složky

#3 Příspěvekod JennaReynolds » 15 úno 2020, 13:20

Faculty is manner oriented for the comfort of the kids. The new mode of the discussion and grabmyessay reviews is assumed for the mixed approach for the terms. The side by side production is appreciated for the entailment for the new modes for the parts for all humans.

Zpět na „Counter-Strike: Global Offensive“