Nějaké nápady na vylepšení serveru

Technická podpora k herním serverům GTA San Andreas Multiplayer
Message
Autor
Dave70
Příspěvky: 1
Registrován: 08 led 2015, 20:32
Reputation: 0

Nějaké nápady na vylepšení serveru

#1 Příspěvekod Dave70 » 08 led 2015, 20:50

Ahoj jak mě všichni znáte tak sem přišel zpět tak sem se rozhodl vám pomoct :D
Takže za 1.Mohly by jste udělat že by ste si u domu mohly zaparkovat svoje vlastní auta
Za 2. Tituli by si mohly hráči dělat sami a neotravovat vás stím.
Za 3. V těch titulech by si mohly i dát barvu titulu a barvu textu....
Za 4. Že kdyby si hráči chtěly vytvořit clan tak by ste jim pomohly udělat nějaké podrobnosti např. že tady chce pověšeného policistu, pak tam chce nějakou bednu atd.. třeba nějakého Pawnera mít třeba ten jak udělal tu Banku.
Za 5. Mohl by být nový event jménem "Sumo Duel" Já vím že existuje ten Sumo že máte sandking a jdete proti sobě je to skoro stejné Ale napsaly by ste "všichni hráči se seřaďte vedle sebe" pak všem hráčům odeberete zbraně a dáte jim jenom Desert Eagle pak jim nastavíte HP na 1 a pak vyberete nějaké dva hráče a ty se postaví naproti sobě a dáte odpočet na 5s. a oni začnou po sobě střílet ten kdo vyhraje pokračuje do dalšího kola ;)
Za 6.Mohly by se vykrádat banky jako v gta 5 prostě zamíříte a ten pán se hned jako začne bát a dá vám jenom třeba 1000$ ale vy ho zastřelíte a vemete si víc, Já vím je to těžké to udělat ale nemuselo to být jako úplně až tak dobrý jako v gta 5 ale aspoň něco :) za 7. pár zaměstnání: Nájemný Vrah- Že by třeba napsal /mise a ukázalo by se mu potřebuju aby si zabil např. Dejva70 dám ti za to 20 000 pak / Pracovník v bance-Že kdyby se někdo šel požádat o půjčku a napsal by že si chce půjčit 3 000 000 tak ten pracovník jako že půjde do zádu a půjde do sejfu a napíše /vybrat 3 000 000 a pak přijde k tomu hráči a dá /vlozit ID hráče 3 000 000 a to je asi VŠE! :) Já vím je to težké ale stojí to o zábavu a více hráču ! ;)

Zpět na „GTA San Andreas Multiplayer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů