GTA SA-MP Hráči

Technická podpora k herním serverům GTA San Andreas Multiplayer
Message
Autor
Onlyblockman
Příspěvky: 2
Registrován: 01 pro 2012, 19:25
Reputation: 0

GTA SA-MP Hráči

#1 Příspěvekod Onlyblockman » 01 pro 2012, 19:30

Server: IP:81.0.217.177:37527
Dobrý den.
Potřebuji co nejrychleji napravit jednu chybu.
Zkušenosti s SA-MP serverem nemám žádné, každopádně na serveru nemám soubor, do kterého se zapisují registrovaní hráči, a tudíž se tam pokaždé musí každý registrovat znovu a nemůže zde být ani Administrátor. Prosím poradíte mi?

StarRock
Příspěvky: 87
Registrován: 27 lis 2011, 16:08
Reputation: 0

Re: GTA SA-MP Hráči

#2 Příspěvekod StarRock » 01 pro 2012, 22:37

Jaký máš GameMode? Účty se standartně ukládají do scriptfiles popř. jiné mody to ukládají jinak. Ale o ukládání účtů do jednoho souboru jsem ještě neslyšel... Na jakém to funguje principu? Přece se tam ukládá alespoň 30 údajů o 1 hráčovi a psát všechny hráče do jednoho souboru... ?
Game-Line.Eu
Minecraft server IP: mc1.game-line.eu:27723
1. den 20lidí online!
San Andreas:Multiplayer IP: samp1.game-line.eu:27723
- Zaregistrováno přes 55 000 účtů za rok !
Nej Anti-vir: Avira Internet Security 2012

Onlyblockman
Příspěvky: 2
Registrován: 01 pro 2012, 19:25
Reputation: 0

Re: GTA SA-MP Hráči

#3 Příspěvekod Onlyblockman » 02 pro 2012, 11:02

StarRock píše:Jaký máš GameMode? Účty se standartně ukládají do scriptfiles popř. jiné mody to ukládají jinak. Ale o ukládání účtů do jednoho souboru jsem ještě neslyšel... Na jakém to funguje principu? Přece se tam ukládá alespoň 30 údajů o 1 hráčovi a psát všechny hráče do jednoho souboru... ?


No já nevím nevyznám se v tom, ale stáhl jsem i pár FilterScriptů a už se mi to ukládá. Gamemode mám Realny zivot 8. Ovšem i když se mi to ukládá tak stále nemůžu dát nikoho Administrátorem. Vypíše mi to spoustu lidí, ale mě ne. Po chvíli to vypsalo i mě, ale nic se nezměnilo. Stejně jsem prý na nic neměl práva.


Zpět na „GTA San Andreas Multiplayer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů