[ Script ] AntiReklama

Technická podpora k herním serverům GTA San Andreas Multiplayer
Message
Autor
xXArthomXx
Příspěvky: 68
Registrován: 11 úno 2013, 22:03
Reputation: 0

[ Script ] AntiReklama

#1 Příspěvekod xXArthomXx » 23 črc 2013, 16:32

STOP Reklame!

Vytvoril som pre Vás jednoduchý script na SAMP server.
Tento script znemožní určitému hráčovi vypísať IP alebo Web do chatu na servere.

Toto je druhá verzia mojej antireklamy (mohli ste prvú verziu vidieť niekde na uloz.to), narozdiel od prvej verzie, táto menej zaťažuje, je optimalizovaná a nebuguje sa ako prvá (raz za čas sa mohlo vo v1 stať).

Čo som pridal do v2?
- Ukazovateľ pokusov o reklamu ostal, avšak sa bude ukazovať každé 2 minúty.
- Od verzie v2 sa nekickuje okamžite. Ak určitý človek vypíše web alebo IP, neodošle správu do chatu ale upozorní ho. Ak 3-krát bude skúšať napísať web alebo IP, bude kicknutý.

Nápady do AntiReklamy a ak aj vy ste aj vy chceli nejaký script na Váš server, stačí mi napísať na skype: xhouse.podpora

DOWNLOAD: http://uloz.to/x1VZBQNX/antireklamav21-amx Nová verzia 2.1 ! Opravené všetky bugy :)

Vďaka, dúfam že som pomohol :)
Naposledy upravil(a) xXArthomXx dne 24 črc 2013, 19:26, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Osicja
Příspěvky: 419
Věk: 27
Registrován: 09 úno 2012, 18:01
Reputation: 0
Bydliště: Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Re: [ Script ] AntiReklama

#2 Příspěvekod Osicja » 23 črc 2013, 17:16

Doporučuji nestahovat, nevíte jestli tam není nějaký pěkný příkaz co by vám mohl znepříjemnit život.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

xXArthomXx
Příspěvky: 68
Registrován: 11 úno 2013, 22:03
Reputation: 0

Re: [ Script ] AntiReklama

#3 Příspěvekod xXArthomXx » 23 črc 2013, 17:23

áno, môžeze v pohode, na skype priložím i pwn pre toho, kto mi neverí -.-

//Pre osciju: konečne ma neser ! ty mi len znepríjemňuješ život -.- môžeš mi napísať do SZ, prečo si si na mňa sadol a ma provokuješ -.-

Uživatelský avatar
Osicja
Příspěvky: 419
Věk: 27
Registrován: 09 úno 2012, 18:01
Reputation: 0
Bydliště: Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Re: [ Script ] AntiReklama

#4 Příspěvekod Osicja » 23 črc 2013, 20:51

Tohle je pouze rada pro veřejnost jelikož se může stát že pak dojdou na svůj server a on bude "Hacked by xXArthomXx", nikdo neví co je uvnitř kromě tebe, tohle bych napsal pod jakýkoliv soubor od jakéhokoliv uživatele, vyšlo to na tebe tak se z toho "neposer" :D
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

xXArthomXx
Příspěvky: 68
Registrován: 11 úno 2013, 22:03
Reputation: 0

Re: [ Script ] AntiReklama

#5 Příspěvekod xXArthomXx » 24 črc 2013, 12:47

keďže som zistil, že je to bugnuté :D ako proti webu a IPčke to chráni ale som si neuvedomil, že keď vypíšem :D tak to je antireklama, tu máte aj pwn, že si to môžete upraviť, opraviť a pod.. samozrejme musíte zanechať autora inak ste porušili autorské práva :D pastebin: http://pastebin.com/yJ7isCPC

ako som hovoril, je to jednoducho spravené :D

-- 24 črc 2013, 19:28 --

Vyšla nová opravená verzia, bola testovaná, nikde som nič nenašiel, všetko som skúšal ! Novú verziu stiahnete TU: http://uloz.to/x1VZBQNX/antireklamav21-amx


Zpět na „GTA San Andreas Multiplayer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti