OreGenerator

Message
Autor
Uživatelský avatar
TheAmazingCave
Příspěvky: 1351
Registrován: 21 led 2013, 16:31
Reputation: 1

OreGenerator

#1 Příspěvekod TheAmazingCave » 04 dub 2015, 16:09

OreGenerator
Vlastnosti/Info
Cobblestone generator získa šancu na generovanie OREČIEK iných ako je CobbleStone.
Šanca na generovanie je nastaviteľná.
Možno nastaviť svet kde to bude fungovať.
Config
(Config špeciálne pre skyblock)

Kód: Vybrat vše

Config   Popis
Chances:   
Stone: 20   Šanca v percentách na generovanie materialu
Coal: 24
Iron: 13
Gold: 10
Redstone: 8
Lapis: 5
Emerald: 3
Diamond: 0.01
Worlds:   Svety kde bude generovanie fungovať
- world
- world_nether
- world_the_end

Príkazy

Kód: Vybrat vše

/og reload   Reloadne config.yml

Permissions

Kód: Vybrat vše

Permission   Decription
- og.gen   Dáva permissiu na používanie generátoru - hráč musí byť v tom istom chunku ako generátor, aby fungoval
- og.reload   Dáva permissiu na používanie /og reload príkazu

Download
/http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/oregenerator/
Obrázek

Uživatelský avatar
panChemicky
Příspěvky: 1737
Věk: 32
Registrován: 07 čer 2013, 12:32
Reputation: 1
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele:

Re: OreGenerator

#2 Příspěvekod panChemicky » 16 dub 2015, 11:38

Tenhle plugin je určitým způsobem děsnej "shit" Strávil jsem několik dlouhých dní jeho nastavováním, tak aby orečka padali nějakým přiměřeným způsobem a ani za boha jsem na to nepřišel.

1 - Tenhle plugin nedává orečka procentuálně. Nepřišel jsem na to, jak to nastavit, ale procenta to nejsou
2 - Defaultní nastavení pluginu vám dropuje především emerlady, redstone a lapiz. Už jen když se podíváte do původního configu, tak hodnoty vzácných oreček (dia, emerald, lapiz) mají o mnohem vyšší hodnoty než zbylá orečka
3 - Když se rozhodnete snižovat hodnoty, tak vám to bude házet jen coal a redstone. Skoro nikdy mi to nedalo iron, gold či dia, respektive iron mi to nedalo nikdy, když jsem ponastavil config
4 - Když začnete zvyšovat, tak vám padá všechno, ale jen ne cobblestone a z emeraldu a lapizu skyblock nepostavíte

Pokud někdo přijde na to, jak to ponastavit, aby to dávalo cobble a občas nějaké to orečko, tak ať sem ten config dá. Já nad tím seděl týden a nehnul jsem s tím :D Buď to dávalo jen orečka a nebo cobble a coal
ObrázekObrázek


Zpět na „Návody“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 hostů