[WEB] MineStats [BETA]

Message
Autor
Smexhy
Příspěvky: 5602
Věk: 24
Registrován: 31 říj 2012, 15:50
Reputation: 20
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

[WEB] MineStats [BETA]

#1 Příspěvekod Smexhy » 31 říj 2014, 20:57

Zdravím :)
Rozhodol som sa pre vás spraviť dosť užitočný návod na plugin resp. webovú aplikáciu, ktorú môžete ľahko využiť či už na vlastnom webe, alebo na redakčnom systéme WordPress.
Obrázek
Názov pluginu:
MineStats | Bukkit Stats & Stats-View Plugin 1.7.*, 1.8

Užitočné odkazy: Demo | Registrácia | Stiahnutie | Webstránka

Prečo MineStats?
MineStats je pokročilý Bukkit plugin, ktorý obsahuje jednoduché nastavenie a elegantný spôsob, ako pre vašich hráčov zabezpečiť zobrazenie ich štatistík online!

Admin Control Pannel
Zaregistrujte sa, prihláste sa a budete mať prístup ku skvelému control panelu. Pridajte svoj server s jednoduchým menom a IP adresou, potom ho pripojte k vášmu serveru pomocou pluginu. Je to jednoduché.

Obrázek

Zobrazenie online štatistík
Keď sa zaregistrujete a zvolili ste si meno svojej sub-domény. Napríklad ja som si vybral "Endersouls", doména je používaná vašimi hráčmi na prístup ku všetkým ich štatistikám.

Obrázek

Rebríček
Vaša vlastná URL prichádza s vlastnou stránku, kde si hráči môžu prezerať a triediť ich štatistiky.

Obrázek

Profily hráčov
Každý hráč, ktorý sa pripojí na jeden z vašich serverov dostane svoj ​​vlastný profil, kde sú zobrazené všetky osobné štatistiky.

Obrázek

Štatistiky: (v počte)
  • Zabitia
  • Smrti
  • KD Pomer
  • Odohrané dni
  • Vystrelené šípy
  • Ubraté poškodenie (vám)
  • Zobraté poškodenie (iným hráčom)
  • Hodených Vajíčok
  • Pripojení
  • Zabitých mobov
  • Získaných XP
  • Zobraných Itemov
  • Vycraftených Itemov
  • Naplnených vedier
  • Vyliatych vedier
  • Svetové zmeny
  • Zničených blokov
  • Položených blokov
  • Ostrihaných oviec
  • Zjedeného jedla

Ako nastaviť server s MineStats?
Aby bolo možné použiť MineStats, musíte urobiť niekoľko jednoduchých úloh:

1. Stiahnite si MineStats plugin TU.

2. Pridajte plugin na server pretiahnutím do zložky plugins.

3. Reštartujte server.

4. Choďte na stránku http://minestats.net/home a kliknite na veľké zelené tlačidlo Sign up now - Obrázek

5.Vyplňte všetky údaje, potvrďte kliknutím na Register a počkajte kým vám na daný e-mail nepríde mail ohľadom aktivácie účtu. Mail by mal prísť v takomto znení:
Spoiler: zobrazit
Minestats activation.

Hello, to activate your account go to: HERE. After this click sign in! :)
Kliknite na text HERE a ukáže sa vám takéto okno:
Spoiler: zobrazit
Obrázek


6. Teraz sa prihláste stlačením na položku Sign in v pravom hornom menu:
Spoiler: zobrazit
Obrázek
...zadajte tie údaje, ktoré ste zadali pri registrácií.

7. Po prihlásení si pridajte do administrácie váš server/y pomocou stlačenia tlačítka Add Server - Obrázek. Začnete vytvárať server. Vyplníte IP vášho servera, nižšie vyplníte váš názov servera. Potvrdíte kliknutím na tlačítko Add

8. Potom, čo ste pridali server, uvidíte, že má kľúč. Skopírujte toto pole - Obrázek

9. Choďte na váš server, prihláste sa a zadajte príkaz /minestats key <tvojKľúč>

10. Miesto textu <tvojKľúč> zadajte kľúč ktorý sa vám zobrazuje v control paneli tohoto webu (obrázok vyššie), a stlačte Enter.

11. Mali by ste vidieť správu o úspešnom prepojení - Obrázek

12. Vaše online štatistiky sú úspešne prepojené :) Už vám ostáva nastaviť si dodatočné nastavnenia, ktoré nájdete zase v pravom hornom rohu - Obrázek...tam si môžete zmeniť heslo, ale taktiež zadať svoju subdoménu, cez ktorú si hráči budú štatistiky otvárať. Takže ak to ja mám nastavené takto - Obrázek, odkaz na štatistiky bude http://www.gamercore.minestats.eu . Po zadaní vami zvoleného názvu subdomény kliknite na tlačitko Make changes a wuala! Máte hotovo :)

Ak budete mať akékoľvek problémy, napíšte sem a nejako to vyriešime. Podmienkou je mať server u Fakahedy, takže pri problémoch doplňte aj IP s PORTom. Samozrejme ak vidíte akékoľvek chyby, alebo máte nápad ako tento návod zlepšiť, napíšte mi a budem sa snažiť vyhovieť vám. Ak sa vám návod páčil, alebo vám pomohol nezabudnite hodiť mi Karmu + , určite sa poteším ;)
-Smexhy

Uživatelský avatar
gogo123123
Příspěvky: 105
Registrován: 16 úno 2014, 22:57
Reputation: 0

Re: [WEB] MineStats [BETA]

#2 Příspěvekod gogo123123 » 17 led 2015, 01:44

mám takýto problém nainštaloval som to čo trebalo podľa bukittu 1.5.2 a keď idem písať do mc tak mi naskočí to
Spoiler: zobrazit

Kód: Vybrat vše

> 00:42:49 [SEVERE] HTTP request failed due to connection error.
>minestats key az4vd2h7s7
> 00:43:13 [INFO] Unknown command. Type "help" for help.
neviete mi poradiť kde by mohla byť chyba ?
IP: 93.91.250.142:27530
Obrázek

Mike8748
Příspěvky: 823
Registrován: 30 bře 2014, 10:05
Reputation: 28

Re: [WEB] MineStats [BETA]

#3 Příspěvekod Mike8748 » 17 led 2015, 11:17

co přesně sis nainstaloval? a co píše server log při startu serveru?

(já jen že ten plugin je pro MC 1.7.2 a novější, nečekam že to na 1.5.2 poběží)

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: [WEB] MineStats [BETA]

#4 Příspěvekod Mysteria » 17 led 2015, 12:10

Ať tu máš taky nějakej hejt... co takhle řazení dle více kritérií najednou a vyhledávání(to už jsem našel, zapomněl jsem, že BS3 ho většinou cpe úplně nahoru)?


Zpět na „Návody“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 hostů