Reklamy na cizích serverech

Message
Autor
AleX97
Příspěvky: 20
Registrován: 25 led 2013, 21:10
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Reklamy na cizích serverech

#1 Příspěvekod AleX97 » 07 dub 2013, 11:09

Zdravím,
jelikož se u větších serverů administrátoři a ostatní pracovníci stále čímdál více setkávají s ''hráči'', kteří hned po tom co je server uvítá slovy ''Vítáme hráče - na serveru'' začnou spamovat IP adresu jejich propracovaných serverů a jedná se o majitele, adminy, helpery, pluginmastery a nevím co všechno, kteří mají pod správou server, který hostují na FakaHedě a můžeme se snimi setkat právě zde na fóru, tak bych se chtěl vyjádřit a dát pár tipů, jak tomu zabránit.

Jistě všichni známe situaci, když si klidně hrajeme a vy jako admin si prolítáte Spawn či jiné místa nebo pomáháte hráčům a nebo jste AFK a v tom to v chatu začně lítat zprávami typu: ''Přijďte na můj server, je lepší [IP]'' nebo ''Dia doly zdarma na [IP]'' či úplně jiné zprávy podobného typu. Vy jako admin se na toho hráče pochopitelně naštvete, protože komu by se sakro líbilo,aby mu na serveru létala reklama? Vyřeší to mutem (který já osobně nedávám), kickem, tempban, ban a nebo v nejlepším případě IP banem (sice nejsem jeho zastáncem,ale je to asi nejlepší prostředek k zklidnění situace).

Proto bych chtěl apelovat na ty, kteří tuto reklamu provozují. Nebylo by hezčí a pro všechny přívětivější, kdyby jste se vypracovali sami? Touto reklamou jen špiníte své jméno a dobré jméno Vašeho serveru. Vám by se taky určitě nelíbilo, kdyby kvám přišli hráči a začlo by se spamovat jedna báseň. Tak prosím nedělejte to i nám adminům, kteří to nikdy nedělali a taky dělat nebudou. Díky :)

A jak takovým reklamám zabránit?

Jednoduše! Může to vyřešit, kterýkoliv plugin na blockování reklamy a nebo jak to děláme my u nás, prostě to vyřeší sám admin. Teď bych Vás chtěl informovat o pluginech, které doporučuji a které naopak nedoporučuji.

AntiAd - http://dev.bukkit.org/server-mods/AntiAd

Tváří se celkem neškodně a v prvních fázích Vám může dost napomoci,ale po nějaké té době začne shazovat dost nepříjemně server. Proto bych ho nedoporučoval,ale tak třeba Vy takový problém mít nebudete.

A jak to funguje?
Pokud někdo udělá na serveru reklamu adminovi s /op se zeleně objeví text, který byl napsán. Nevýhoda je v tom,že hráč si myslí,že ten text publikoval, tudíž mu nepřišlo žádné upozornění. Tudíž vy pak máte zaspamovaný chat jedním blbým hráčem. Asi tak po 10té zprávě AntiAd kickne hráče a to je příčina proč většinou server spadne.

Příkazy:

/antiad add [web/IP] - přidá web nebo IP na tzv. whitelist, tudíž umožní veřejné publikování na serveru.
/antiad reload - Asi všichni známe.. Znovu načte plugin.

AntiAd koliduje s Ultrabans.

AntiAdvertising - http://dev.bukkit.org/server-mods/antiadvertising/

Pro mě je tento plugin rozhodně lepší než ten co je uveden výše. Má více funkcí, podporu Permissí, ale není tak často updatován. Plugin doporučuji, na serveru se chová jako by nebyl a přitom, když nastane problém s reklamou ihned zakročí. V configu se dá nastavit jaký trest to pro hráče přinese.

Příkazy:

/AntiAdvertReload - Znovu načte plugin.

Děkuji za věnovaný čas tomuto příspěvku snad jsem Vám pomohl a některým i otevřel oči.

P.S: Pokud máte pluginy, které by tu neměly chybět napište do komentářů!
Naposledy upravil(a) AleX97 dne 07 dub 2013, 11:20, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

''Your love makes me strong, your hate makes me unstoppable.'' - Cristiano Ronaldo

Uživatelský avatar
zikl
Příspěvky: 1123
Věk: 29
Registrován: 28 led 2012, 15:44
Reputation: 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Reklamy na cizích serverech

#2 Příspěvekod zikl » 07 dub 2013, 11:15

Mohl by si sem příhodit i tuto antireklamu funguje skvěle viewtopic.php?f=85&t=6959
ObrázekObrázek
Obrázek
Moje sestava:Seznam na CZC.CZ

AleX97
Příspěvky: 20
Registrován: 25 led 2013, 21:10
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Reklamy na cizích serverech

#3 Příspěvekod AleX97 » 07 dub 2013, 11:16

To je dobrý nápád. Hned jak otestuji přihodím :)
Obrázek

''Your love makes me strong, your hate makes me unstoppable.'' - Cristiano Ronaldo

Uživatelský avatar
zikl
Příspěvky: 1123
Věk: 29
Registrován: 28 led 2012, 15:44
Reputation: 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Reklamy na cizích serverech

#4 Příspěvekod zikl » 07 dub 2013, 11:18

Hlídá i msg což antiadversing neumí
ObrázekObrázek
Obrázek
Moje sestava:Seznam na CZC.CZ

Uživatelský avatar
jaraxxx
Příspěvky: 209
Věk: 25
Registrován: 25 srp 2012, 19:40
Reputation: 0

Re: Reklamy na cizích serverech

#5 Příspěvekod jaraxxx » 07 dub 2013, 11:43

Přesně také mě to vadí já to řeším ipbanem a už to lítá :).Většínou ho ale hráči donutí aby odešel sám (vypískají ho).
V rijnu mne bude 9led tak si neviskakuj :)Jestli mi chceš poděkovat použíj karma +
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
nejento
Příspěvky: 9815
Registrován: 28 lis 2011, 14:09
Reputation: 55
Kontaktovat uživatele:

Re: Reklamy na cizích serverech

#6 Příspěvekod nejento » 07 dub 2013, 11:48

Přesouvám do Návodů ;)
Obrázek

Obrázek Přidejte se ke komunitě zákazníků na FakaHeda.eu Discord! Poznejte nové lidi nebo vyřešte svůj technický problém živě: http://discord.fakaheda.eu/

AleX97
Příspěvky: 20
Registrován: 25 led 2013, 21:10
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Reklamy na cizích serverech

#7 Příspěvekod AleX97 » 07 dub 2013, 12:24

Beru na vědomí ;)
Obrázek

''Your love makes me strong, your hate makes me unstoppable.'' - Cristiano Ronaldo

Uživatelský avatar
Mysteria
Příspěvky: 9122
Registrován: 26 pro 2009, 15:40
Reputation: 7
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Reklamy na cizích serverech

#8 Příspěvekod Mysteria » 07 dub 2013, 19:28

Tak ještě ber na vědomí to, že poslední příspěvek se necituje a bude to fajn. 8-)

mickes1
Příspěvky: 278
Registrován: 12 úno 2012, 01:11
Reputation: 0

Re: Reklamy na cizích serverech

#9 Příspěvekod mickes1 » 09 dub 2013, 10:44

No lidé co dělají reklamy by se měli trochu zamyslet. Mě osobně včera přiletěla na skypu reklama od jiného majitele jiného serveru a to s textem, že vyhlašuje soutěž o pár VIP účtů za to, že budou chodit po serverech a spamovat IP na jeho server. Absolutně nechápu, jak toto někdo může dělat ale zřejmě se takových reta*** nikdy nezbavíme.
Karma potěší :)

Uživatelský avatar
kangarko
Příspěvky: 45
Registrován: 28 led 2013, 21:37
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Reklamy na cizích serverech

#10 Příspěvekod kangarko » 09 dub 2013, 17:16

Prosím ťa mohol by si tam dať aj moju AntiReklamu ktorá naviac obsahuje crew.sk filter a kvalitný IP filter + dokáže upozorniť administrátorov a zapísať reklamu. Ale nemusíš, aj horeuvedené na základnú ochranu stačia.
93.91.250.138:27975 WEB => ultracraft.6f.sk
Na serveri bežia pluginy ---> AntiGive | AntiReklama | ChatControl | NoDisconnectSpam | MuteChat
Pokiaľ nieje dostupný download pluginu, sťahujte bezpečne na phpfun.wz.cz/kangarko/bukkit/NazovPluginu.jar (citlivé na veľkosť písmen - použite presný názov ako hore)


Zpět na „Návody“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 hostů