Stránka 1 z 1
Jak si udělat teleporty a výtah
Napsal: 02 dub 2012, 22:51
od Jahmaican
Server: 93.91.240.160:37595 (pokud server ještě nemáte, vepište zde "nemám")
Zdravím,
potřeboval bych poradit,jak si nastavím to,aby se mohli hráči mezi sebou teleportovat,aby se mohli teleportovat na warpy a jak si udělat,aby si mohli nastavit /sethome. A ještě mi nefungují Lift a Bridge
Moc děkuji všem za odpověď
Re: Jak si udělat teleporty a výtah
Napsal: 03 dub 2012, 06:45
od dzukyn9
ahoj tet taky začínám ze serverrem a todle by mě taky zajímalo ale neska nebo zitra si tam budu dávat pluginy takže co budu vědět tak to poradím

Re: Jak si udělat teleporty a výtah
Napsal: 03 dub 2012, 06:50
od Shaggy84675
Použiješ k tomu plugin CommandBook, Essentials nebo AdminCMD. Doporučuji CommandBook, protože nemá tolik příkazů jak Essentials a podle mě mají Essentials hodně zbytečných příkazů. AdminCMD jsem ještě nezkoušel, ale záleží na tobě který si z nich vybereš a který ti bude lépe vyhovovat.
Re: Jak si udělat teleporty a výtah
Napsal: 03 dub 2012, 13:26
od Arcas
Doporučím kombinaci AdminCMD (základ), PermissionsEx (aby hráči mohli používat teleport apod.), FigAdmin (rozšířené možnosti banování včetně banlistu) a AuthMe (přihlašování). Na Door, gate, bridge a vytah je dobry FalseBook. Snad jsem pomohl.