Hledá se nadšený správce serveru s historií, zajištěno zázemí a finance

Technická podpora k herním serverům Minecraft a Tekkit
Message
Autor
Third
Příspěvky: 2
Registrován: 18 říj 2018, 17:55
Reputation: 0

Hledá se nadšený správce serveru s historií, zajištěno zázemí a finance

#1 Příspěvekod Third » 24 dub 2022, 19:23

Ahoj,

kdysi jsem provozoval v té době relativně úspěšný server, který má určitou historii a míval i slušnou komunitu. Bavím se o letech zhruba 2011 - 2014. Ta se víceméně rozpadla mnoha lety neaktivity, stále se ovšem naleznou mnozí, kteří si toto období pamatují a rádi by na něj nějakým způsobem navázali.

Také bych tak rád učinil a párkrát jsem se o to i pokoušel, momentálně jsem ve fázi kdy mám nový web i server nastavený na verzi 1.16, obojí ale už rok stojí a nic se tam neděje. Web je na slušné úrovni přes wordpress, sice jsme dříve měli vlastní kreditový systém a eshop s online nákupem kdy se vše rovnou na serveru stalo, ten byl ale zastaralý a dlouhodobě nepoužitelný, nechal jsem proto vytvořit nový, v dnešní době jsou služby které toto dokáží zajistit mnohem pokročileji. Server je dobře nastavený (ne mnou), ale na verzi která už je stará.

I v době, kdy server šlapal jsem byl vždy spíš zaměřen na tu část "nápadovou" a komunikační, jsem schopen se zorientovat na FTP a upravit základní hodnoty nebo texty ale jakmile se má něco nastavovat od nuly nebo se objeví nějaký problém, jsem v koncích. Stejně tak jsem nikdy nebyl moc dobrý stavitel, což je ale ten menší problém a ten jsem již v minulosti částečně vyřešil a nechal si postavit nějakou základní infrastrukturu. Nikdy jsem to ale během těchto pokusů nespustil a neotevřel pro veřejnost, teď mám nejpokročilejší stav věcí ale vzhledem k tomu, co píšu nahoře, nejsem schopen posunout se dál.

Rád bych proto našel někoho nadšeného, kdo by byl rád správcem serveru po technické části, a zároveň se samozřejmě podílel na chodu a rozhodování o chodu celého serveru a projektu. Na tom bych se podílel samozřejmě rád i já, staral bych se ale především o dění mimo hru, čímž neříkám že bych vůbec na server nechodil a nehrál. Nezáleží mi na věku, spíš mi jde o schopnosti a nějakou základní normálnost a schopnost komunikace. Dokonce by možná byl někdo mladší vhodnější, vzhledem k množství času ale není to zásadní pokud ten čas bude mít kdokoliv.

Samozřejmě bych to celé financoval, mám zaplacený hosting webu, doménu, server momentálně jen udržuji při životě, mám některé placené pluginy a jsem ochotný určité další dokoupit dle potřeby. Další věci dle domluvy a také dle nějaké domluvené strategie.

Budu rád za nějakou odezvu, text je sice delší ale třeba to bude alespoň fungovat jako filtr proti někomu nevhodnému, nehledám totiž rychlokvašku. V případě zájmu se rád propojím někde mimo kvůli komunikaci.

Zpět na „Minecraft, Tekkit“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 hostů