Otázka ohledně PermissionsEx pro VIP

Technická podpora k herním serverům Minecraft a Tekkit
Message
Autor
xidtesvob
Příspěvky: 3
Věk: 25
Registrován: 07 pro 2021, 01:29
Reputation: 0

Otázka ohledně PermissionsEx pro VIP

#1 Příspěvekod xidtesvob » 13 pro 2021, 16:14

Zdravím,
Omlouvám za mojí nešikovnost a za otravování :D
Mám dotaz ohledně toho že například hráč má možnost používat /back ale aby měl na to nějaký cooldown, a pro VIP bych chtěl aby ten cooldown nemělo, jestli stačí jako napsat něco za essentials.back nebo se to dělá úplně jinak? My právě chceme aby VIP mělo právě možnost si udělat setwarp na nějaký limit a residenci aby mohli mít 5x, klasický hráč může mít residenci max 3.
Permisích umím nastavit jenom právě to základní, aby hráč mohl používat základní commandy ale neumím nastavit právě ty limity a cooldowny, ono je například tady command residence.max.res.[number] a já nevím jestli můžu místo toho number dát číslo, když jsem to zkoušel tak mi to nějak nešlo, proto se ptám jestli to dělám dobře nebo se to dělá jinou cestou, děkuji za odpověď

Uživatelský avatar
nejento
Příspěvky: 9815
Registrován: 28 lis 2011, 14:09
Reputation: 55
Kontaktovat uživatele:

Re: Otázka ohledně PermissionsEx pro VIP

#2 Příspěvekod nejento » 15 pro 2021, 02:45

Identifikuj prosím server doplněním IP a PORTu a napiš sem odpověď, ať si toho pak hned všimnem, případně se stav na Discordu, viz můj podpis. :)
Obrázek

Obrázek Přidejte se ke komunitě zákazníků na FakaHeda.eu Discord! Poznejte nové lidi nebo vyřešte svůj technický problém živě: http://discord.fakaheda.eu/


Zpět na „Minecraft, Tekkit“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 110 hostů