Chestcommands - problémy s enchanty v menu

Technická podpora k herním serverům Minecraft a Tekkit
Message
Autor
Uživatelský avatar
mannyvee
Příspěvky: 1081
Věk: 24
Registrován: 28 bře 2015, 13:49
Reputation: 0

Chestcommands - problémy s enchanty v menu

#1 Příspěvekod mannyvee » 28 lis 2021, 01:11

82.208.17.20:27516

Zdravíčko,
řeším momentálně problém který jsem dříve řešit nemusel ohledně enchantů v menu Chestcommandu. Vyzkoušel jsem X různých způsobů dle internetu, jak to v novějších verzích nastavit, ale ani poté se mi nepodařilo v /menu najetím myší na item zobrazit enchanty:

Spoiler: zobrazit

Kód: Vybrat vše

Item_1:
  NAME: '&c&lVraždič kaprů'
  LORE:
    - '&8------------------'
    - '&7Zabil nespočet kaprů.'
    - '&8------------------'
    - '&3Rarity: &7Christmas'
    - '&7Sharpness VIII'
    - '&7Unbreaking II'
    - '&7Fire Aspect III'
  ID: netherite_sword
  ENCHANTMENT: 'sharpness, 5'
  COMMAND: 'console: give {player} netherite_sword{Enchantments:[{id:"minecraft:sharpness",lvl:8},{id:"minecraft:unbreaking",lvl:2},{id:"minecraft:fire_aspect",lvl:3}]} 1'
  POSITION-X: 2
  POSITION-Y: 2


Dále řeším problém - ten item se má po kliknutí dát do inventáře za použití POINTS-systému vč. LORE a NAME. Jak takový item mám popsat, aby se mi givnul vč. name, lore a enchantů? Na tohle jsem byl vždycky tupej. Předem díky za odpovědi, dost by to pomohlo! :)

Uživatelský avatar
nejento
Příspěvky: 9815
Registrován: 28 lis 2011, 14:09
Reputation: 55
Kontaktovat uživatele:

Re: Chestcommands - problémy s enchanty v menu

#2 Příspěvekod nejento » 28 lis 2021, 21:24

Máš v logu nějakou chybu? Podle dokumentace moc nevidím důvod, proč by to nemělo fungovat. Jediný důvod, který mě napadá je ten, že ten plugin není zrovna aktuální a s novými verzemi si moc dobře neorzumí, proto je lepší používat třebas MyCommand.
Obrázek

Obrázek Přidejte se ke komunitě zákazníků na FakaHeda.eu Discord! Poznejte nové lidi nebo vyřešte svůj technický problém živě: http://discord.fakaheda.eu/


Zpět na „Minecraft, Tekkit“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 93 hostů