Minecraft - server s modpackem

Technická podpora k herním serverům Minecraft a Tekkit
Message
Autor
Portak
Příspěvky: 2
Registrován: 16 lis 2021, 18:42
Reputation: 0

Minecraft - server s modpackem

#1 Příspěvekod Portak » 16 lis 2021, 18:47

Ahoj,

občas si koupíme zde na fakahedě server a hrajeme minecraft. Nyní bychom rádi vyzkoušeli nějaký modpack. Místo klasického PaperSPigot jsem tedy nainstaloval ten forgeloader 16.5. Stáhl jsem z course forge better minecraft 16.5 (forged). Ten modpack jsem si nainstaloval a dále jsem stáhl data pro server. Klikl jsem na instal server a jak se to nainstalovalo, tak jsem to zkopíroval na náš server přes ftp. BUď to ukazuje ve hře, že server běží, ale neběží procesy, nebo to neustále padá, protože nám to místo zaplacených 5 slotů ukazuje, že máme 20 slotů (zkoušel jsem to v tom configu na serveru přepsat na 5, nebo 4, ale vzdycky se to vrátí po restartu serveru na 20) a když už jsme v nějaký fází, že to běží( byt s těma 20), tak po pokusu o to se připojit mi to vyhazuje ve hře hlášku Incomplete Set of Tags Received From Server.

Nevíte co dělám blbě, nebo dal se tu polopatě ve stručnosti napsat návod, jak si zahrát "modovaný" minecraft? (hru máme samozřejmě originální).

Díky moc a sorry, jestli to tu už je. Hledal jsem a nenašel... a dokonce jsem zkoušel i google.

Portak
Příspěvky: 2
Registrován: 16 lis 2021, 18:42
Reputation: 0

Re: Minecraft - server s modpackem

#2 Příspěvekod Portak » 17 lis 2021, 11:02

Ahoj, vyřešeno.

Postupoval jsem podle tohoto vláknahttps://forum.fakaheda.eu/viewtopic.php?f=67&t=34792 a dále jsem pak ještě musel na ftp přidat soubor EULA a spustit to s Javou 8.


Zpět na „Minecraft, Tekkit“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 78 hostů