Minecraft, pluginy

Technická podpora k herním serverům Minecraft a Tekkit
Message
Autor
Haldisek
Příspěvky: 6
Registrován: 09 lis 2020, 18:46
Reputation: 1

Minecraft, pluginy

#1 Příspěvekod Haldisek » 12 črc 2021, 20:03

Pěkný den přeji.

Potřeboval bych poradit, co se týče pluginu do minecraft vanilla serveru. Chci si přidat pluginy jako je ´´home,warp´´, na verzi 1.17.1. Vždycky jsem to dělal přes ´´pluginmannager´,přidat plugin´´ a zvolil jsem daný plugin. Ted jak jsou novější verze, nedokážu tam přidat. Zkoušel jsem si stáhnout pluginy na jiných stránkách a přidat to přes ´´správce souboru,plugin´´ a přidal jsem daný stažený rar. soubour, resetoval server... Několikrát jsem to zkoušel a nefunguje mi to. Mohl by mi někdo poradit?

Děkuji,

Haldisek

Uživatelský avatar
Homi74
Příspěvky: 123
Věk: 49
Registrován: 04 led 2017, 11:09
Reputation: 15

Re: Minecraft, pluginy

#2 Příspěvekod Homi74 » 13 črc 2021, 01:15

" a přidal jsem daný stažený rar "

Pluginy jsou .jar , pokud tam cpeš to co stáhneš v raru, tak nefunguje, musíš extrahovat obsah raru.
To co potřebuješ je EssentialsX http://uloz.to/file/KUxcuPb5foOt/essentialsx-rar#!ZGZ4AQR2AzZlZGyyBTAxAJD4BQZ0MaECo2MAJxcJnIAdLmL1AN==

Haldisek
Příspěvky: 6
Registrován: 09 lis 2020, 18:46
Reputation: 1

Re: Minecraft, pluginy

#3 Příspěvekod Haldisek » 13 črc 2021, 11:39

extrahoval jsem soubory z raru do složky, co přesně z té složky potřebuji hodit do toho správce souboru ? Jinak děkuji za odpověd

Uživatelský avatar
pitilon@seznam.cz
Příspěvky: 3999
Registrován: 16 lis 2014, 06:32
Reputation: 57
Kontaktovat uživatele:

Re: Minecraft, pluginy

#4 Příspěvekod pitilon@seznam.cz » 13 črc 2021, 22:01

A proč na server cpát něco z uložto, když tady má přímo oficiální stažení EssX? https://essentialsx.net/downloads.html
Zde stáhni EssentialsX, přes Správce souborů dej do složky plugins a restartuj server.
Obrázek
Ať už si lidé myslí cokoli cokoli dělají nebo říkají neberte osobně. Názory druhých odpovídají tomu čemu tito lidé věří a proto ať si o vás myslí cokoli ve skutečnosti se vás to netýká. Vždy to vypovídá jen a jen o nich.
Není hanba být zabit cheaterem, ale cheatovat a být zabit.
Nejsem nerozumný. Jen nemám ten samý rozum jako vy.

Obrázek
FH Discord: http://discord.fakaheda.eu/

Uživatelský avatar
Homi74
Příspěvky: 123
Věk: 49
Registrován: 04 led 2017, 11:09
Reputation: 15

Re: Minecraft, pluginy

#5 Příspěvekod Homi74 » 14 črc 2021, 10:40

pitilon@seznam.cz píše:A proč na server cpát něco z uložto, ...


Proto že :D tam mám uloženou poslední stable release 2.18.2.1, která tam není ;) na webu je dostupná pouze 2.18.2.0 .

Je to pro Tebe dostačující odpověď? ;)

Haldisek
Příspěvky: 6
Registrován: 09 lis 2020, 18:46
Reputation: 1

Re: Minecraft, pluginy

#6 Příspěvekod Haldisek » 14 črc 2021, 14:05

Stejně i po té, co jsem zkoušel oboje z vašich souboru, tak to nefunguje...
Nainstaloval, vložil a resetoval server... Home,warp a nic z toho mi nejde... Je něco co jsem třeba mohl zapomenout ? Nebo není to třeba tím, že server jede na 1.17.1 ? Jsem začátečník co se týče tohodle, takže se omlouvám za to, jaký jsem nemehlo... Ale jde mi jenom o to hrát s kamarádama a jediný co potřebujeme, je Home a warps...

Děkuji

Haldisek
Příspěvky: 6
Registrován: 09 lis 2020, 18:46
Reputation: 1

Re: Minecraft, pluginy

#7 Příspěvekod Haldisek » 14 črc 2021, 14:19

vyřešeno... Já debil měl original vanilla server bez podpory pluginu, proto mi to nešlo... Už jsem reinstaloval server a dal tam s podporou pluginu... Moc děkuji za pomoc.

Hezký den.


Zpět na „Minecraft, Tekkit“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 hostů