authme warny a plugin SkinRestorer

Technická podpora k herním serverům Minecraft a Tekkit
Message
Autor
PLooGeR
Příspěvky: 128
Registrován: 17 říj 2015, 18:06
Reputation: 0

authme warny a plugin SkinRestorer

#1 Příspěvekod PLooGeR » 18 úno 2021, 10:12

Zdravím, chci se zeptat, zda v něčem vadí tento warn co mi hází authme v konzoli.
ip: 82.208.17.26:27472

Spoiler: zobrazit
[09:05:23] [Craft Scheduler Thread - 1/INFO]: [AuthMe] Downloading GEO IP database, because the old database is older than 30 days or doesn't exist
[09:05:23] [Craft Scheduler Thread - 1/WARN]: [AuthMe] No MaxMind credentials found in the configuration file! GeoIp protections will be disabled.
[09:05:23] [Craft Scheduler Thread - 1/INFO]: [AuthMe] There is no newer GEO IP database uploaded to MaxMind. Using the old one for now.
[09:05:23] [Craft Scheduler Thread - 4/INFO]: [Vault] Checking for Updates ...
[09:05:23] [Craft Scheduler Thread - 1/WARN]: [AuthMe] Could not download GeoLiteAPI database [FileNotFoundException]: plugins/AuthMe/GeoLite2-Country.mmdb (No such file or directory)
[09:05:24] [Craft Scheduler Thread - 4/INFO]: [Vault] No new version available


a ještě se chci zeptat ohledně pluginu skinrestorer...mám ho společně s protocollib na serveru a vše funguje...skin se nastavuje sám,když se napojím (mám origo). Ale jde o to, že chci zakázat hráčům, aby si nemohli nastavit skin a přidělit to jen vip, jenže permisse které jsou tu https://github.com/SkinsRestorer/SkinsR ... 6-commands mi jakože nechtějí fungovat. mám luckperms...nastavuju přes editor. díky za každou radu.

EDIT: tak permisse jsem nastavil sám a bez pomoci...stačilo jen popřemýšlet a šťourat se v configu :) nicméně pořád mě zajímá ten warn
BOJ JE ŽIVOT
ŽIVOT JE BOJ

Uživatelský avatar
nejento
Příspěvky: 9815
Registrován: 28 lis 2011, 14:09
Reputation: 55
Kontaktovat uživatele:

Re: authme warny a plugin SkinRestorer

#2 Příspěvekod nejento » 22 úno 2021, 17:50

Ten warn je neškodný. Jde jen o informaci, že pokud bys používal geoblokaci přes AuthMe, nebude nejspíše fungovat, protože není správně stažená databáze. To není moc potřeba řešit, lze využít případně Banů v Control Panelu, kde lze nastavit whitelist na země.
Obrázek

Obrázek Přidejte se ke komunitě zákazníků na FakaHeda.eu Discord! Poznejte nové lidi nebo vyřešte svůj technický problém živě: http://discord.fakaheda.eu/

PLooGeR
Příspěvky: 128
Registrován: 17 říj 2015, 18:06
Reputation: 0

Re: authme warny a plugin SkinRestorer

#3 Příspěvekod PLooGeR » 24 úno 2021, 18:46

okej díky moc :)
BOJ JE ŽIVOT
ŽIVOT JE BOJ


Zpět na „Minecraft, Tekkit“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 72 hostů