Mod "Svet draku"

Technická podpora k herním serverům Minecraft a Tekkit
Message
Autor
Etik
Příspěvky: 6
Registrován: 08 pro 2015, 08:56
Reputation: 0

Mod "Svet draku"

#1 Příspěvekod Etik » 19 čer 2019, 15:57

Ahojky.

Mám základní Vanillu na Fakahede (verze 1.14.2) a chtěl bych nahrát mód "Svět draků" - https://minecraft.curseforge.com/projec ... of-dragons.
Můžete mi prosím poradit, jakou verzi istalace Minecraftu vybrat a jak mód nainstalovat?
(Můj svět je na IP: 82.208.17.17:27286).

Díky za veškeré rady. Etik

Uživatelský avatar
Hanakocz
Příspěvky: 3228
Věk: 32
Registrován: 25 črc 2013, 20:53
Reputation: 7
Kontaktovat uživatele:

Re: Mod "Svet draku"

#2 Příspěvekod Hanakocz » 21 čer 2019, 22:32

Ahoj,

dle curseforge, daný mod (nebo celý modpack) je pro verzi 1.12.2

Autoři tam dávají jak samotný mod, tak k němu nejspíš hodící se modpack, který je nicméně trochu rozsáhlý (download má 250MB). Nicméně v obojím případě je postup prakticky podobný.

1) reinstaluj server na ForgeModLoader 1.12.2
2) po nastartování serveru budeš muset povolit EULU
3) pak pokud se bude server tvářit, že běží, server vypni
4) smaž složku world (aby se smazal svět, který se vygeneroval bez modů)
5a) samotný mod -> dej ho do složky mods
5b) celý modpack -> z toho zip souboru nahraj na server složky MODS, CONFIG, SCRIPTS
6) zapni server a hraj

Pár varování:

pokud chceš na serveru hrát s celým modpackem, musíš si všechny ty mods a configs dodat i do klienta.
těch modů je docela ranec, takže teoreticky 5slot nemusí stačit s RAMkou. Pokud by server jel na plnou ram a cpu, tak bys musel buď nějaké mody odebrat, nebo přikoupit nějaké sloty navíc (každých 5 slotů máš 0,5GB RAM navýšený limit, pokud se nepletu). Uvidíš, podle toho, jak to pojede

Ten modpack obsahuje SCRIPTS, který jsou pro změny receptů. autor modpacku měl za to, že nekteré recepty jsou proti duchu modpacku a ty recepty změnil, nebo opravil. Pokud bys odebíral mody, tak by bylo nutné zkontrolovat, zda to nezasahuje to těchto skriptů, neboť by sis mohl odebrat něco, co by pak chybělo

Pokud by byl jakýkoliv problém, tak neháhej napsat. Kdybych nereagoval, tak PM (přijde mi mejl), nebo na discordu fakahedy jsem online furt a můžeme se o tom víc pobavit.
Industry 2.0 -> 1.7.10 GregTech6 server. Pro připojení stačí napsat.
Člen ligy pro aktualizaci serverů na novější verze a rozšíření modovaného MC.
Discord FH : http://discord.fakaheda.eu/ (sem psát pokud chcete poradit s MC mody akutně)


Zpět na „Minecraft, Tekkit“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 98 hostů