Tekkit Legends (Pluginy) (Nefunkční server)

Technická podpora k herním serverům Minecraft a Tekkit
Message
Autor
DeDeTV
Příspěvky: 1
Registrován: 14 dub 2019, 16:33
Reputation: 0

Tekkit Legends (Pluginy) (Nefunkční server)

#1 Příspěvekod DeDeTV » 14 dub 2019, 16:38

Zdravím mám takový problem chtěl jsem modovanej server s pluginama vše jsem dělal podle bodíku s návodu s fakahedy ale ve finále i tak i tak server po té je nefunkční. Tohle mi to vypisuje v conzolce a já už nevím co stým mám dělat byl bych rád za každou radu.

Server: 82.208.17.24:27637

Kód: Vybrat vše

[FakaHeda] Succesfully authorized (rw)!
Connection is closed...
[FakaHeda] Succesfully authorized (rw)!
A problem occurred running the Server launcher.java.lang.reflect.InvocationTargetException
at sun.reflect.NativeMethodAccessorImpl.invoke0(Native Method)
at sun.reflect.NativeMethodAccessorImpl.invoke(NativeMethodAccessorImpl.java:57)
at sun.reflect.DelegatingMethodAccessorImpl.invoke(DelegatingMethodAccessorImpl.java:43)
at java.lang.reflect.Method.invoke(Method.java:606)
at cpw.mods.fml.relauncher.ServerLaunchWrapper.run(ServerLaunchWrapper.java:43)
at cpw.mods.fml.relauncher.ServerLaunchWrapper.main(ServerLaunchWrapper.java:12)
Caused by: java.lang.NoClassDefFoundError: org/bukkit/craftbukkit/v1_7_R4/util/ServerShutdownThread
at java.lang.Class.getDeclaredMethods0(Native Method)
at java.lang.Class.privateGetDeclaredMethods(Class.java:2570)
at java.lang.Class.getMethod0(Class.java:2813)
at java.lang.Class.getMethod(Class.java:1663)
at net.minecraft.launchwrapper.Launch.launch(Launch.java:131)
at net.minecraft.launchwrapper.Launch.main(Launch.java:28)
... 6 more
Caused by: java.lang.ClassNotFoundException: org.bukkit.craftbukkit.v1_7_R4.util.ServerShutdownThread
at net.minecraft.launchwrapper.LaunchClassLoader.findClass(LaunchClassLoader.java:188)
at java.lang.ClassLoader.loadClass(ClassLoader.java:425)
at java.lang.ClassLoader.loadClass(ClassLoader.java:358)
... 12 more
Caused by: java.lang.NullPointerException
at org.objectweb.asm.ClassReader.<init>(Unknown Source)
at cpw.mods.fml.common.asm.transformers.TerminalTransformer.transform(TerminalTransformer.java:14)
at net.minecraft.launchwrapper.LaunchClassLoader.runTransformers(LaunchClassLoader.java:276)
at net.minecraft.launchwrapper.LaunchClassLoader.findClass(LaunchClassLoader.java:174)
... 14 more
Connection is closed...

Uživatelský avatar
Hanakocz
Příspěvky: 3228
Věk: 32
Registrován: 25 črc 2013, 20:53
Reputation: 7
Kontaktovat uživatele:

Re: Tekkit Legends (Pluginy) (Nefunkční server)

#2 Příspěvekod Hanakocz » 14 dub 2019, 21:45

ahoj,

problém je, že server buildy, které zvládaly jak mody, tak pluginy, jsou prakticky total neoficiální, nejsou nějak uspořádané ani spravované, existuje milion projektů a většina skončila neupdatována....A hlavně pluginy dokážou rozbít funkcionalitu modů (například authme pravidelně rozbíjelo buildcraft roboty a quarry, a je to ruská ruleta, zda dostaneš nefunkční verzi nebo ne, neboť je to jeden z nejzabugovanějších pluginů)

z toho důvodu je mnohem jednodušší držet se striktně Forge a mít pouze mody. Forge je stabilní a spravovaná, a vyhneš se tím spoustě problémů.

Pokud chceš funkcionality běžné pro pluginy, koukni se po FTB utilities , Forge Essentials, případně prolez prostě curseforge co potřebuješ.
Industry 2.0 -> 1.7.10 GregTech6 server. Pro připojení stačí napsat.
Člen ligy pro aktualizaci serverů na novější verze a rozšíření modovaného MC.
Discord FH : http://discord.fakaheda.eu/ (sem psát pokud chcete poradit s MC mody akutně)


Zpět na „Minecraft, Tekkit“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 hostů