Chyba v teleportu hráče při prvním připojení na server.

Technická podpora k herním serverům Minecraft a Tekkit
Message
Autor
roboboy10
Příspěvky: 118
Registrován: 21 lis 2015, 20:16
Reputation: 0

Chyba v teleportu hráče při prvním připojení na server.

#1 Příspěvekod roboboy10 » 13 bře 2019, 14:02

IP: 82.208.17.89:27204
Verze: 1.12.x

Ahojte, mám problém takový, že mám svět přes "multiverse-core" jménem "spawn". Na tom světě "spawn" mám spawn a mám tam nastavené /setspawn /setspawnworld /mv setspawn. No a teď k věci. Pokaždé když se připojí nový hráč na server, spawne ho to na chvíli ve světe "Survival" (hlavní svět.. i na fakahedě mám nastavené v nastavení "Název světa" na "Survival"..).. toho hráče to spawne ve světě "Survival" na tom místě kde je nastavené /mv setspawn neboli kde jsme se poprvé objevili když jsme spustili server. No ještě před registraci ho to rychle portne na spawn.. po zadaní /register heslo heslo ho to teleportne na to místo do světa "Survival" což nechci.. Chci aby zůstal na spawnu i po registraci.. Nevím kde může být problém. Snad jste mě pochopili co chci :D Děkuju.

roboboy10
Příspěvky: 118
Registrován: 21 lis 2015, 20:16
Reputation: 0

Re: Chyba v teleportu hráče při prvním připojení na server.

#2 Příspěvekod roboboy10 » 13 bře 2019, 14:19

Btw teď jsem smazal config od authme a vytvořil nový a authme to nezpusobuje.. Chyba bude někde jinde

roboboy10
Příspěvky: 118
Registrován: 21 lis 2015, 20:16
Reputation: 0

Re: Chyba v teleportu hráče při prvním připojení na server.

#3 Příspěvekod roboboy10 » 13 bře 2019, 14:27

Vyřešeno! Chyba byla v /plugins/Multiverse-Core/config.yml přesněji 31. řadek " firstspawnworld: Survival" tak jsem to přepsal na "spawn"


Zpět na „Minecraft, Tekkit“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 149 hostů