Piesok nepadá, XP sa resetujú

Technická podpora k herním serverům Minecraft a Tekkit
Message
Autor
Uživatelský avatar
Ju3eN
Příspěvky: 539
Věk: 21
Registrován: 04 kvě 2015, 06:44
Reputation: 1
Bydliště: 192.168.0.1

Piesok nepadá, XP sa resetujú

#1 Příspěvekod Ju3eN » 22 led 2019, 16:52

IP: 82.208.17.23:27057

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať čím to môže byť že piesok,gravel ani cement nepadajú, namiesto toho po sebe zanechajú neviditeľný blok cez ktorý sa nedá prejsť, ale ak na jeho miesto postavím nejaky blok tak ten predošlý ho nahradí.
Wo WorldGuarde mám v configu sand aj gravel physics na false, a v regione nemám build ani nič také zakázané. Nefunguje to na celom serveri.
Taktiež po relognutí sa hráčom resetujú XP Body, resetujú sa aj Adminom.
Prezeral som väčšinu configov ktoré upravujú svety aj fyziku blokov no nikde som nič nenašiel.
Mohli by ste mi prosím pomôcť?
Ďakujem.

Pluginy:

Kód: Vybrat vše

CleanroomGenerator, ColoredSigns, Fountains, PlaceholderAPI, SkinsRestorer, Antibot, ItemRestrict, Actionbar, GoldRush, AnimationLib, WorldEdit, TitleMotd, ChatControl, ProtocolLib, EpicBoss-Updated-Edition, MVdWPlaceholderAPI, OITC, PermissionsEx, EffectLib, TAB, FakaHedaMinequery, WorldGuard, AuthMe, HolographicDisplays, PlotSquared, Multiverse-Core, Multiverse-Inventories, LWC, PlayerPoints, Spleef, ChestCommands, RandomTeleport, MyCommand, ShopGUIPlus, Essentials, EssentialsSpawn, EssentialsChat, BuildBattlePro, ServerlistMOTD, Vault, CommandSigns, Citizens, Residence, ItemJoin, CrateReloaded

Uživatelský avatar
VojtaCRV
Příspěvky: 115
Věk: 21
Registrován: 21 črc 2017, 11:05
Reputation: 3
Bydliště: Popelnice vedle

Re: Piesok nepadá, XP sa resetujú

#2 Příspěvekod VojtaCRV » 22 led 2019, 20:39

Možná se mýlím, ale..
"Wo WorldGuarde mám v configu sand aj gravel physics na false"
Neznamená to, že jsi vypnul tu fyziku => písek padat nebude?


Zpět na „Minecraft, Tekkit“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 128 hostů