Plotme - Automatický Creative Mode

Technická podpora k herním serverům Minecraft a Tekkit
Message
Autor
Rastaman123
Příspěvky: 5
Registrován: 08 zář 2018, 22:53
Reputation: 0

Plotme - Automatický Creative Mode

#1 Příspěvekod Rastaman123 » 09 zář 2018, 18:17

IP serveru: 82.208.17.38:27286
Verze serveru: 1.12.2
PlotMe verze: 0.16.3
Zdravím, potřeboval bych pomoct s pluginem PlotMe, a jak nastavit aby když se hráč připojí do plotworldu tak aby se mu automaticky přepnul gamemode na Creative.

Uživatelský avatar
nejento
Příspěvky: 9815
Registrován: 28 lis 2011, 14:09
Reputation: 55
Kontaktovat uživatele:

Re: Plotme - Automatický Creative Mode

#2 Příspěvekod nejento » 09 zář 2018, 19:17

To můžeš vyřešit třebas přes Multiverse, který pravděpodobně používáš pro správu více světů, který ti může přepnout gamemode při teleportu do světa. Pokud to však zvládá samotný PlotMe, tak je to jen otázka toho nahlédnout do konfiguračních souborů.
Obrázek

Obrázek Přidejte se ke komunitě zákazníků na FakaHeda.eu Discord! Poznejte nové lidi nebo vyřešte svůj technický problém živě: http://discord.fakaheda.eu/

Rastaman123
Příspěvky: 5
Registrován: 08 zář 2018, 22:53
Reputation: 0

Re: Plotme - Automatický Creative Mode

#3 Příspěvekod Rastaman123 » 09 zář 2018, 20:00

nejento píše:To můžeš vyřešit třebas přes Multiverse, který pravděpodobně používáš pro správu více světů, který ti může přepnout gamemode při teleportu do světa. Pokud to však zvládá samotný PlotMe, tak je to jen otázka toho nahlédnout do konfiguračních souborů.

Dobře, díky tohle jsem vyřešil, ale jestli se můžu zeptat jak mám udělat v Residence pluginu něco jako skupiny?
Jako třeba VIP to by mohlo vytvořit více resek než normální hráč.

Uživatelský avatar
nejento
Příspěvky: 9815
Registrován: 28 lis 2011, 14:09
Reputation: 55
Kontaktovat uživatele:

Re: Plotme - Automatický Creative Mode

#4 Příspěvekod nejento » 09 zář 2018, 20:23

Stačí tam v configu udělat více skupin. A nejlepší bude, když si najdeš k tomu přímo dokumentaci, nebo si config a komentáře v něm přeložíš.
Obrázek

Obrázek Přidejte se ke komunitě zákazníků na FakaHeda.eu Discord! Poznejte nové lidi nebo vyřešte svůj technický problém živě: http://discord.fakaheda.eu/

Rastaman123
Příspěvky: 5
Registrován: 08 zář 2018, 22:53
Reputation: 0

Re: Plotme - Automatický Creative Mode

#5 Příspěvekod Rastaman123 » 09 zář 2018, 21:34

nejento píše:Stačí tam v configu udělat více skupin. A nejlepší bude, když si najdeš k tomu přímo dokumentaci, nebo si config a komentáře v něm přeložíš.

No, právě to je ten problém nevím jak na to. Neposlal by jsi mi screenshot tutorial jak na to ?

E.: Hledal jsem tutoriály na internetu, žádný jsem nenašel jen to že mám vytvořit skupiny to je vše..


Zpět na „Minecraft, Tekkit“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 129 hostů