Nejde chodit v MC (Newím proč)

Technická podpora k herním serverům Minecraft a Tekkit
Message
Autor
Uživatelský avatar
mannyvee
Příspěvky: 1081
Věk: 25
Registrován: 28 bře 2015, 13:49
Reputation: 0

Nejde chodit v MC (Newím proč)

#1 Příspěvekod mannyvee » 30 pro 2017, 18:27

IP: 82.208.17.87:27982

Zdarec, mám takovej menší problémík - hráčům na serveru jde normálně chodit aniž by něco museli mít zaplý, ale jakmile se připojím já (OP hráč [Majitel]) tak mi nelze vůbec chodit, musím si při každém relogu nastavit /speed 1 abyc chodit mohl, neví někdo čím to může být? V consoly mi to nic nehází.

Seznam PL:

Kód: Vybrat vše

Plugins (63): ClearChat, NametagEdit, ToppePearls, MageNicks, DeathMessages, ViaVersion, Tablist, WorldEdit, HealthBar, WBNoPearl, NovaTags, PlayerVaultsExtension, mcMMO-Withdraw, ClearLag, ChatControl, HelpGUI, FixHand, ProtocolLib, Multiverse-Core, AntiWDL, CoalitionRewards, NoCheatPlus, GuiRedeemMCMMO, FlyZones, NovaGkits, ItemNameTag, Vouchers, MergedMob, AntiAd, PermissionsEx, GoldenAppleControl, mcMMO, Vault, FakaHedaMinequery, Enderpearl, UEAntiTab, SimpleRename, MoneyPouch, HolographicDisplays, List, WorldGuard, HideAndCustomPlugins, AuctionHouse, PlayerVaults, CustomFormatter, ShopGUIPlus, NovaBalTop, Essentials, SexyMotd, Banknotes, LiteBans, Citizens, TradeMe, EssentialsChat, NovaKitGui, Factions, CommandNPC, EssentialsSpawn, MonthlyCrates, NovaBosses, LinkItem, InstaWall, CombatTagPlus

Uživatelský avatar
VIPianni
Příspěvky: 343
Věk: 25
Registrován: 08 úno 2014, 05:53
Reputation: 0

Re: Nejde chodit v MC (Newím proč)

#2 Příspěvekod VIPianni » 01 led 2018, 16:44

Zašli log - a permisse případně i config ess.
Abychom ti mohli pomoct.


Zpět na „Minecraft, Tekkit“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 136 hostů