permissionsex/bungee

Technická podpora k herním serverům Minecraft a Tekkit
Message
Autor
zpevakjos
Příspěvky: 177
Věk: 23
Registrován: 19 črc 2015, 12:56
Reputation: 0

permissionsex/bungee

#1 Příspěvekod zpevakjos » 20 pro 2017, 07:55

82.208.17.83:27692

Zdravím, mám takový problém mám bungeecord a 3 servery normální a potřebuji aby to bylo vše propojené přes bungeecord, ale když to propojím přes mysql tak na jednom serveru bude mít groupka vip gm a na druhém nechci aby ji měla jestli mě chápete. Nejde udělat nějak aby to bylo propojené na bungeecord příkazy, ale aby nebyly propojené permise z mysql?

Na bungee používám https://www.spigotmc.org/resources/bung ... dge.10839/ které je napojené na mysql s permisema. Na serverech používám permissionsex s tímhle configem.

Kód: Vybrat vše

multiserver:
  use-netevents: true
permissions:
  backend: sql
  backends:
    sql:
      uri:
      user:
      password:
      type: sql
    file:
      file: permissions.yml
  debug: false
  allowOps: false
  user-add-groups-last: false
  log-players: false
  createUserRecords: false
  informplayers:
    changes: false
  basedir: plugins/PermissionsEx
updater: true
alwaysUpdate: false



PS: přes tady tenhle config v permisich to mám napojené na mysql přes /pex import permissions.yml (Uri, User a password jsem smazal jinak ho mám na serveru napsané)

Nějaký nápad jak bych to mohl udělat popř nějaký plugin kterým bych mohl přídávat permise do bungee a přiřazovat lidi do groupek aniž bych musel reloadnoud/restartovat bungee?
Naposledy upravil(a) zpevakjos dne 28 pro 2017, 15:10, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
nejento
Příspěvky: 9815
Registrován: 28 lis 2011, 14:09
Reputation: 55
Kontaktovat uživatele:

Re: permissionsex/bungee

#2 Příspěvekod nejento » 28 pro 2017, 12:51

Prosím identifikuj server doplněním IP adresy a PORTu na první řádek tvého prvního příspěvku.
Obrázek

Obrázek Přidejte se ke komunitě zákazníků na FakaHeda.eu Discord! Poznejte nové lidi nebo vyřešte svůj technický problém živě: http://discord.fakaheda.eu/


Zpět na „Minecraft, Tekkit“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů