AntiCheat / NoCheatPlus

Technická podpora k herním serverům Minecraft a Tekkit
Message
Autor
SulFidD
Příspěvky: 87
Registrován: 19 srp 2014, 23:37
Reputation: 0

AntiCheat / NoCheatPlus

#1 Příspěvekod SulFidD » 03 srp 2017, 21:18

Zdravím,
potřeboval bych poradit s jakým anticheatem na server. Nedávno co jsem koukal tady na fórku už tady jeden topic byl, ale moc se to nikam nehnulo. Na AAC, který se ještě navíc platí, jsem četl dost negativních recenzí. Byly doby kdy jsem používal NoCheatPlus, ten co jsem si všiml je už ale delší dobu neaktualizovaný, navíc když jsem měl "nejnovější" verzi tohoto pluginu na serveru tak měl server "mikrolagy", vracely se bloky apod. Nyní používám AntiCheatReloaded, plugin který dělá zmatky na serveru a je taky celkem na jedno použití. Hledám anticheat který bude provozuschopný jako býval dřív NoCheatPlus, čistě proti kill auře, flyi apod. Na xray se dá použít spousta jiných pluginů. Díky za všechny vaše tipy. SulF

Uživatelský avatar
variodriver
Příspěvky: 1160
Věk: 13
Registrován: 08 lis 2015, 00:04
Reputation: 25
Bydliště: localhost
Kontaktovat uživatele:

Re: AntiCheat / NoCheatPlus

#2 Příspěvekod variodriver » 04 srp 2017, 09:01

No, jelikož k běžně dostupným AC mají přístup autoři cheatů... Na tohle je lepší vlastní AC s vlastními detektory. U nás na serveru to tak funguje.
Obrázek
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
pitilon@seznam.cz
Příspěvky: 3999
Registrován: 16 lis 2014, 06:32
Reputation: 57
Kontaktovat uživatele:

Re: AntiCheat / NoCheatPlus

#3 Příspěvekod pitilon@seznam.cz » 04 srp 2017, 14:29

Já osobně doporučuji anticheat AntiAura https://www.spigotmc.org/resources/anti ... ible.1368/ vždy testuji zda nemá nějaké bugy a případně je autorovi napíši a on je opraví. Dokonce anticheat doporučuje i jeden člověk který má koupeno řadu hacků od aplhacenturi přes niviaclient atp. Má na discordu antiaury i admina. Autor se o plugin velmi dobře stará..
Obrázek
Ať už si lidé myslí cokoli cokoli dělají nebo říkají neberte osobně. Názory druhých odpovídají tomu čemu tito lidé věří a proto ať si o vás myslí cokoli ve skutečnosti se vás to netýká. Vždy to vypovídá jen a jen o nich.
Není hanba být zabit cheaterem, ale cheatovat a být zabit.
Nejsem nerozumný. Jen nemám ten samý rozum jako vy.

Obrázek
FH Discord: http://discord.fakaheda.eu/


Zpět na „Minecraft, Tekkit“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 141 hostů