Quests

Technická podpora k herním serverům Minecraft a Tekkit
Message
Autor
Mo00mi
Příspěvky: 71
Věk: 25
Registrován: 03 zář 2014, 14:46
Reputation: 0

Quests

#1 Příspěvekod Mo00mi » 25 lis 2016, 19:07

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak bych mohl u tohoto pluginu upravit pár věcí.
Plugin mám propojený na plugin s NPC postavy, když si někdo chce vzít Quest, tak musí napsat do chatu jaký quest si chce vzít a poté to ještě potvrdit pomocí YES / NO (takže tuto zprávu s YES a NO bych chtěl smazat)

Druhá věc, odebrat jednu zprávu "No more quest avaliable", upravit tu zprávu lze, ale já bych jí chtěl úplně smazat,..
A poslední, dalo by se ještě nějak zakrýt, nebo aby jim to vůbec nevypsalo těm hráčům, když kliknou na to NPC menu s těmi questy?
(1. název questu, 2. název questu, atd,.), neptejte se proč, já jsem si to trochu přizpůsobil jinak =) a kdyby to šlo nějak odebrat, bylo by to fajn :D

Verze pluginu: Quests-2.5.1-b82
Obrázek

Uživatelský avatar
VampireCraftCZ
Příspěvky: 131
Registrován: 14 úno 2016, 22:03
Reputation: 4

Re: Quests

#2 Příspěvekod VampireCraftCZ » 25 lis 2016, 23:17

Tu zprávu No more quests avaliable při úpravě smaž a přidej si tam jenom barevný kód(&1) to udělá že to napíše prázdný řádek bez zprávy.
Naposledy upravil(a) VampireCraftCZ dne 26 lis 2016, 13:18, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Kremes
Příspěvky: 86
Věk: 27
Registrován: 06 lis 2014, 13:34
Reputation: 2

Re: Quests

#3 Příspěvekod Kremes » 26 lis 2016, 00:42

Pokial viem u pl quests otazku yes/no neide zrusit alebo upravit aby bol quest prijaty hned po kliknuti najlepsie riesenie pre mna bolo v quest editore nastavit GUI item display - tym nastavis tebou urceny predmet ktory sa v GUI otvori aby si mohol quest prijat


Zpět na „Minecraft, Tekkit“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 93 hostů