Stránka 1 z 1

Invalid Session

Napsal: 09 srp 2016, 15:44
od Moterr
Server: 82.208.17.15:27421

Ahoj, chcel by som mať s kamarátom privátni server na Crafting Dead lenže on je warezak a keď sa snaží pripojit napíše mu to Invalid Session. Server som dal do offline módu a nechápem prečo mu to nefunguje keď mne to ide v pohode ale ja ho mám kúpený. Pozeral som sa do všetkých configov čo som tam našiel a nič som tam nenašiel prečo by mu to nešlo asi to bude nejakým módom a s tým nemám skúsenosť, pretože všetky módy sú v 1 RAR súbore.

Ďakujem :)

Re: Invalid Session

Napsal: 09 srp 2016, 17:06
od NEZNAMY
v server.properties daj online-mode=false, ale predtým ho vypni aby sa to aj uložilo

Re: Invalid Session

Napsal: 09 srp 2016, 20:18
od Hanakocz
Taky bys pak asi mohl vědět, že jakmile vypneš danou ochranu, tak už to nebude zas tak privátní server, na vaše jména se tam zvládne i přes whitelist připojit jakýkoliv warezák a užívat si za vás. Samozřejmě pouze na modovaném serveru to jde špatně ochránit. )eistují na to login pluginy, které to dokážou heslem ochránit, ale nikdy nejsou dokonalé) Taky pro verze 1.7.10 a výš platí to, že po změně daného nastavení přijdou všichni o inventáře. Nejlepší řešení je, když si kamarád hru taky koupí, jinak totiž to stojí buď řádově víc práce, nebo starostí.

Re: Invalid Session

Napsal: 09 srp 2016, 20:36
od Moterr
Hovoril som že som si dal cauldron a plugin na login :D a ten online mod nefunguje v properties hľadal som na fórumoch a zistil som že to neni pre warezákov lebo je tam 1 mód tak asi si to bude musieť kúpiť alebo hrať na nejakých serveroch, kde to je aj pre nich takže som si tam nahral svôj starý 1.7.10 Pack kde si hrám :)

Re: Invalid Session

Napsal: 10 srp 2016, 17:08
od variodriver
server.properties edituješ když je server OFFLINE?