Stránka 1 z 1

nejdou skiny

Napsal: 15 dub 2016, 14:40
od Nemesiis
Skoušel sem ProtocolLib nefunguje ale server chci aby byl pro warez taky...
ip je: 82.208.17.34:27921

Re: nejdou skiny

Napsal: 15 dub 2016, 14:45
od Hanakocz
Server pro warez je porušení podmínek užití Minecraftu.

Skiny fungují, pokud správně server komunikuje s Mojang servery a toho docílíš pomocí nastavení online=true v server.properties

Re: nejdou skiny

Napsal: 15 dub 2016, 15:39
od Nemesiis
kdyš nastavim online-true nemužu se připojit ani ja ,protože online zakaže přišstup wares..

Re: nejdou skiny

Napsal: 15 dub 2016, 15:40
od variodriver
HanakoCZ, 3/4 serverů v CZ mají online mod vypnutý a skiny jim stejně jdou. :D

Zkus skinrestores

Re: nejdou skiny

Napsal: 15 dub 2016, 15:43
od Nemesiis
variodriver ten server mam kradce a ještě s tím moc neumím... a nevím kde to sehnat


diky

Re: nejdou skiny

Napsal: 15 dub 2016, 15:45
od Nemesiis
Diky, snad se mi povede ho nainstalovat... :D

-- 15 dub 2016, 14:54 --

Jede to diky

Re: nejdou skiny

Napsal: 15 dub 2016, 16:36
od Hanakocz
BlackFire72 píše:Zakázání online modu NENÍ porušení podmínek užívání Minecraftu, sakra lidi, dejte si to v hlavě dohromady.

Nikdo nemluví o zakázání online false, ale o pouštění lidí, co nemají zakoupenou hru. Můžeš mít false, pokud server není připojen k netu, lan server, vnitřní bungee server, atd. Ale vědomé pouštění lidí , co si hru nekoupili, již v rozporu je, tudíž pokud zneužiješ k teto činnosti toto nastavení, tak licenci porušuješ.
Jak se k tomu kdo zachová, je na svědomí každého jednoho. Nicméně je správné o tom informovat, rozhodně vás tu nebudu navádět k porušování licence tím, že bych tu veřejně radil, jak se to porušovat dá. ( nehledě na amorálnost je propagace warezu zakázána pravidly tohoto fora)