WorldGuard - Ochrana bloků

Technická podpora k herním serverům Minecraft a Tekkit
Message
Autor
MrFiliper
Příspěvky: 173
Registrován: 23 úno 2014, 23:03
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

WorldGuard - Ochrana bloků

#1 Příspěvekod MrFiliper » 20 říj 2015, 18:12

93.91.250.227:25565

Zdravím, potřeboval bych poradit jak nastavit ve worldguardu, aby hráči nemohli blok v regionu (který nemohou zničit) ničit vůbec. Co tím myslím? Hráči sice nemohou blok zničit, ale ukáží se jim tam takové ty stupně ničení. Já bych chtěl aby nemohli blok ničit vůbec. Špatně se to vysvětluje, tudíž kdo by nepochopil, pokusím se popsat lépe.

PS: Už se mi to povedlo, ale je to tak půl roku zpátky, já si to nepamatuju a i když jsme vyzkoušel snad všechno nastavení v regionu, tak jsem nenašel řešení.

Za vaše nápady a rady budu moc vděčný.
Obrázek

Uživatelský avatar
Brky
Příspěvky: 544
Registrován: 15 led 2012, 11:17
Reputation: 0

Re: WorldGuard - Ochrana bloků

#2 Příspěvekod Brky » 20 říj 2015, 18:54

Ničení blocků v regionu jako takové nezrušíš, je to prostě animace.
Jediné co mě napadá, v zmíněném regionu změnit game mod na adventure. Ten je na to udělaný aby hráči nemohli ničit, takže tak..
[b]Pokud ti někdo pomohl, dej mu KARMU :)[/b

Uživatelský avatar
AAAuto
Příspěvky: 385
Registrován: 26 pro 2014, 20:35
Reputation: 0

Re: WorldGuard - Ochrana bloků

#3 Příspěvekod AAAuto » 20 říj 2015, 20:30

Možno sa to dá nastaviť niekde v configu alebo iných adresároch ...
„Nikdy nehovor, že sa niečo urobiť nedá, pretože vždy sa nájde nejaký blbec, ktorý nevie že sa to nedá a urobí."

Uživatelský avatar
Hanakocz
Příspěvky: 3228
Věk: 32
Registrován: 25 črc 2013, 20:53
Reputation: 7
Kontaktovat uživatele:

Re: WorldGuard - Ochrana bloků

#4 Příspěvekod Hanakocz » 21 říj 2015, 12:00

GM 2 je vskutku dobré řešení.
WorldGuard umí blokovat jen zničení, nebo pravý klik, ale ta detekce zničení probíhá až při dozničení bloku, tudíž tím nijak nelze ovlivnit, co se na straně klienta děje, než klient vnímá blok jako zničený, ale server to zakáže (a blok se klientovi znovuobjeví)
Pokud by se měly posílat na server (a blokovat) data o začátku ničení bloku, tak by to server asi moc nerozdýchával :D
GM 2 se liší ale ve verzi 1.7 a 1.8....v té dřívější nešlo začít ničit blok, pokud člověk neměl adekvátní nástroj (tedy krom pár bloků zničitelných rukou, jako sklo, listí atd), ale v 1.8 to už je snad závislé zcela na NBT tagu, čím je to zničitelné....při použití se blokuje již začátek ničení bloku, nic jiného to samé neumí.
Industry 2.0 -> 1.7.10 GregTech6 server. Pro připojení stačí napsat.
Člen ligy pro aktualizaci serverů na novější verze a rozšíření modovaného MC.
Discord FH : http://discord.fakaheda.eu/ (sem psát pokud chcete poradit s MC mody akutně)


Zpět na „Minecraft, Tekkit“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 100 hostů