Hacknuli mi server a nejde se na něj připojit

Technická podpora k herním serverům Minecraft a Tekkit
Message
Autor
DOWNLOAD
Příspěvky: 58
Registrován: 17 čer 2011, 22:37
Reputation: 0

Hacknuli mi server a nejde se na něj připojit

#1 Příspěvekod DOWNLOAD » 18 čer 2011, 14:02

Server: 93.91.240.149:27676
Dorbý den, mám prosbu. Dnes sem byl na serveru a přišel nějaký hráč a vyhrožoval mi že mi hackne server. Dal sjem mu ban ale pořád se připojoval za jiný nicky. Pak mi najednou server začal padat a dal všem bany. Zkoušel jsem přes FTP dát unbanxy což nepomohlo... i když hráči nebyly nikde napsaný, tak se nemohli připojit., nakonec sem se neustále připojoval já, protože mě ban nedal a vždy sem tam byl asi cca 10 vteřin a vždy mě to vyhodilo. pripojil se na muj nick. nemám na serveru ždány login systém protože nevím kde ho mám vzít aby lidi nemohli hacknout jména. Bohužel stalo se... Začal mi ničit mapu TNTckama a ja pak vypl server.... Ked sem ho vypl udelal sem reinstal serveru vše sem smazal ale nepomohlo... server je prý zapnutý, ale nejde se na něj připojit. píše to login in... ... ... a nepřipojí se. Moc prosím technickou podporu o pomoc a znovu aktivování serveru a dát do původního stavu (tak jako sem ho dostal nový) Tímto Vám všem děkuju a prosím ostatní hráče minecraftu zda by mi někdo nedal login systém z důvodu, aby mi to nešlo hacknout. Moc Vám děkuji. Nashledanou...

Uživatelský avatar
Austin
Site Admin
Příspěvky: 1251
Věk: 37
Registrován: 07 pro 2009, 23:58
Reputation: 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Hacknuli mi server a nejde se na něj připojit

#2 Příspěvekod Austin » 18 čer 2011, 14:22

server jsem Vam zapl a jede.
FakaHeda.eu - Administrátor, http://www.minecraft-hosting.cz, http://www.bf3-hosting.cz Pište nám tickety, ne PM.
Nezapomeňte dát karmu těm, kteří Vám pomohli s problémem

DOWNLOAD
Příspěvky: 58
Registrován: 17 čer 2011, 22:37
Reputation: 0

Re: Hacknuli mi server a nejde se na něj připojit

#3 Příspěvekod DOWNLOAD » 18 čer 2011, 14:47

ano jede dekuju uz sem si taktez vsiml. Mam dotaz jak si zjistim hracovu IP kterej je zrovna pripojeny na serveru? je to kvuli banum. V normalni adinistraci neni jako sekce "kdo je na serveru" a tam o hracich nejsou informace... toto je dost blby. Musim banovat pouze jmeno kdyz IP nwm a on si jmeno zmeni a jede dal...

DOWNLOAD
Příspěvky: 58
Registrován: 17 čer 2011, 22:37
Reputation: 0

Re: Hacknuli mi server a nejde se na něj připojit

#4 Příspěvekod DOWNLOAD » 18 čer 2011, 16:03

Bohuzel nici mi mesto a mam problem server taky vynout... ovladani serveru mi nefacha... kdyz dam vypnout tak to napise server vypnut ale server jede dal...

DOWNLOAD
Příspěvky: 58
Registrován: 17 čer 2011, 22:37
Reputation: 0

Re: Hacknuli mi server a nejde se na něj připojit

#5 Příspěvekod DOWNLOAD » 18 čer 2011, 16:37

Lidi nefunguje mi ani white-list. Prosim pomozte mi... Neplatim si serer od toho aby mi to tam kazdej nicil... a hackoval...

Uživatelský avatar
Austin
Site Admin
Příspěvky: 1251
Věk: 37
Registrován: 07 pro 2009, 23:58
Reputation: 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Hacknuli mi server a nejde se na něj připojit

#6 Příspěvekod Austin » 18 čer 2011, 19:57

whitelist ti funguje. Ja se na server nepripojim. To ze to on umi nejakym zpusobem obejit, je uz holt druha vec.
IPcko zjistis z logu serveru, kdyz se hrac pripojuje, nebo kdyz neco na serveru dela, pise to vedle jeho nicku i IP adresu (ip adresa je to pred dvojteckou, to za dvojteckou je port, takze az to budes v control panelu banovat, tak samozrejme ciste jen ip bez portu)
FakaHeda.eu - Administrátor, http://www.minecraft-hosting.cz, http://www.bf3-hosting.cz Pište nám tickety, ne PM.
Nezapomeňte dát karmu těm, kteří Vám pomohli s problémem

DOWNLOAD
Příspěvky: 58
Registrován: 17 čer 2011, 22:37
Reputation: 0

Re: Hacknuli mi server a nejde se na něj připojit

#7 Příspěvekod DOWNLOAD » 18 čer 2011, 22:07



Zpět na „Minecraft, Tekkit“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 101 hostů