Need help

Technická podpora k herním serverům Minecraft a Tekkit
Message
Autor
Assasick
Příspěvky: 50
Registrován: 10 čer 2011, 16:47
Reputation: 0

Need help

#1 Příspěvekod Assasick » 10 čer 2011, 21:08

93.91.240.148:27792

Zdravim, mám několik problémů.

1) Ikdyž sem při obednávce serveru vyplnil, že server má být pouze pro uživatele z white-listu, ukazuje se na stránkách (minecraft-hosting.cz) jako public, a v nastevení byl i v defaultu whitelist vypnutý. Po zapnutí se skutečně spustí ochrana, ale:

2) Když upravuju soubory white-list.txt a banned-players.txt tak se změny neuloží (stene, tak ostatní *.txt soubory se neukládají, jediný funkční je ten hlavní: server.properities)

3) Dá se nějak vybrat, který hráč bude ingame adminem (aby mohl rovnou vyhře kickovat)

Díky.

Uživatelský avatar
Leeking
Příspěvky: 373
Registrován: 17 bře 2011, 16:47
Reputation: 0

Re: Need help

#2 Příspěvekod Leeking » 10 čer 2011, 21:16

Ve dvojce, by mělo pomoct vypnout server, upravit soubory a znovu zapnout.
V třetím bodě přidej hráče do ops.txt, pokud nepoužíváš nějaké pluginy jako GroupManager.
Poradil vám někdo? Poděkujte mu karmou. :)
Potřebujete poradit s Minecraftem? Napište mi.
Čtu každé téma na Minecraft fóru, není nutné mi co jste již napsali tam mi přeposílat. Děkuju za pochopení.

Assasick
Příspěvky: 50
Registrován: 10 čer 2011, 16:47
Reputation: 0

Re: Need help

#3 Příspěvekod Assasick » 10 čer 2011, 21:24

Leeking píše:Ve dvojce, by mělo pomoct vypnout server, upravit soubory a znovu zapnout.
V třetím bodě přidej hráče do ops.txt, pokud nepoužíváš nějaké pluginy jako GroupManager.


Za radu ke trojce díky, ale je mi k ničemu do kud nerozchodim to druhý. Ted sem zkoušel editovat ty soubory ikdyž je server off, ale stejne se změny neukládají.

Uživatelský avatar
Leeking
Příspěvky: 373
Registrován: 17 bře 2011, 16:47
Reputation: 0

Re: Need help

#4 Příspěvekod Leeking » 10 čer 2011, 21:54

Tak možná vyzkoušej jiný FTP software.
Poradil vám někdo? Poděkujte mu karmou. :)
Potřebujete poradit s Minecraftem? Napište mi.
Čtu každé téma na Minecraft fóru, není nutné mi co jste již napsali tam mi přeposílat. Děkuju za pochopení.


Zpět na „Minecraft, Tekkit“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 101 hostů