Stránka 1 z 1

Tekkit - pár dotazů

Napsal: 26 úno 2014, 01:20
od Iwitrag
Server: SteveCraft 93.91.250.130:27543

Ahoj,

zvažuji objednání Tekkitu
http://www.fakaheda.eu/herni-servery/tekkit

Mám pár dotazů:
Jaká je verze CraftBukkitu u defaultní instalace tekkitu?
Kde seženu klienta?
Budou u toho fungovat klasické pluginy jako essentials, resky, apod? (resp. podporují tyto základní pluginy Hexxit a Tekkit?)

Kdybych chtěl např. Hexxit vyřadit a nechat jen Tekkit, půjde to?
Není lepší si koupit klasický MC server a naházet si tam módy sám?


Díky za odpovědi

Re: Tekkit - pár dotazů

Napsal: 26 úno 2014, 09:46
od panChemicky
Tekkit jede momentálně na verzi: Tekkit 1.2.6b pro minecraft 1.6.4

Launcher stáhneš tady - http://www.technicpack.net/download

Pluginy fungují v pohodě - mám tam dokonce i skyblock :) Jen musíš mít stejnou verzi pluginu jako serveru

Jo, můžeš ten hexxit vyměnit za tekkit a myslím, že je lepší koupit přímo udělanej tekkit - máš to bez starostí

Re: Tekkit - pár dotazů

Napsal: 26 úno 2014, 14:23
od Iwitrag
Ahoj, díky moc za odpovědi :)

Zjistil jsem, že tekkit neobsahuje IC2 - nevím, proč ho odebrali, ale chci se zeptat, zda je vhodné si dát tekkit classic, který jede na CraftBukkit-173 (MC: 1.2.5) - tam sice IC2 je, ale je to hodně starý MC.

Re: Tekkit - pár dotazů

Napsal: 26 úno 2014, 14:50
od panChemicky
Jj, IC2 už na tekkitu není, protože přidali ten Galactic

Co se týče starších verzi na tyhle technic servery, tak tam bych se moc neohlížel, protože přeci jen mají vlastní a samostatný launcher a to, že tam chybí bloky z 1.7 verze zas tak nevadí, protože tam jsou přidané jiné bloky a itemy..

Re: Tekkit - pár dotazů

Napsal: 26 úno 2014, 14:59
od Iwitrag
A ten Galactic je něco podobného jako IC2? Taky jsou tam různé elektrárny, pracuje se tam s jednotkami energie, tvoří stroje, apod? Já jsem byl na IC2 docela zvyklý, protože i vše měli přehledně ve wikipedii apod... ale zase to MC pro IC2 (aspoň v té instalaci co dává FAKAHEDA.eu) je hodně staré.

-- 27 úno 2014, 16:56 --

No nic, dal jsem tekkit classic a jsem maximálně spokojen :) Ještě třeba pár věcí doladit, ale to už je detail...