Tak trochu nechápu, proč, když jsi slovák, nepíšeš rovnou slovensky? To si fakt myslíš, že tu lidi neumí slovenčinu přečíst? Možná děcka neumí, ale tu už jsou vyspělejší lidi. Tak prosím. Piš vlastním jazykem, ať je to jakýkoliv, ale nepokoušej se o paskvily a smíchaniny, pak to vypadá strašně hnusně a lidi si o tobě myslí, že jsi blb, když ani psát neumíš
Jinak k tématu doplním.....možná bys mohl zauvažovat o tom, že na stavění v creativu vyhradíš zvlášť mapu. Proč?
Má to tyto výhody:
- můžeš oddělit inventáře tak, že pro každou mapu budou mít vlastní. Nepůjde tedy přenášet věci z creativu do survivalu.
- Můžeš nastavit pro každou mapu vlastní gamemode, takže na mapě pro creative budou mít hned creative a naopak v survival mapě jim to vždy dá hned survival.
- lidem, co nemají koupenou herní výhodu (kterážto porušuje EULU, takže není zrovna košer) můžeš pro danou mapu stanovit permissiony tak, že na ní budou mít např. adventure nebo spectate gamemode. Umožní jim to se jen dívat se na stavby a neumožní jim to nijak zasahovat do nich.
- existuje permission na sbírání itemů atd., kterou když zakžeš, tak nemůžou sbírat itemy (nebo stavět, ničit, chatovat, cokoliv). Gól je v tom, že takovou permission můžeš nastavit jen pro daný svět.
- permissiony atp. můžeš řešit i pomocí worldguardu pro omezený region, avšak oddělené inventáře ne.
Nevýhody:
- stavby nebudou mezi ostatníma, takže na to, aby se mohli stavbou pochlubit, tak musí dostat návštvníka na další mapu. Avšak s adventure/spectate gm není neřešitelné
- potřebuješ nejspíš víc nastavování s pluginama..
A jak to zprovoznit?
Potřebuješ plugin na Multiverse, případně WorldGuard a to je vše. Pak už to je o nastavování permissionů zmíněných výše