Builder Team

Pokec o čemkoliv ostatním
AnielaRennie

Builder Team

#1 Příspěvekod AnielaRennie » 04 led 2022, 23:54

Dobrý deň.
Hľadám Team Builderov čo by boli ochotný mi postaviť väčší projekt. Teraz zo začiatku free, max dáke práva celému BuilderTeamu a neskôr keď server bude spustený a budú hráči prichádzať v čom verím, že budú, by som platil aj dakoľko % z príjmov na server No a teraz k veci čo potrebujem postaviť.. Svet. Jeden veľký svet, kde by bolo viac biomov. Napríklad Normal, Zasnežený, Nether, Púšť a Džungla. V každom tom biome by bolo dáke meste z blockov ktoré sa nachádzajú a hodia sa do toho biomu. Pomedzi biomi dáke hory, jazerá, v niektorom meste dáku rieku. Jeden alebo dva biomi oddelené oceánom, kde by boli ostrovy a tak ďalej.. Detalnejšie by som to mohol rozpísať v prípade záujmu.. Mám svoj vlastný builder team, lenže na takýto projekt to nebude stačiť.. + čím viac ľudí, tým skôr to bude hotové.. Dúfam, že sa niekto nájde a pripojí sa k tomuto projektu

mark12345

Re: Builder Team

#2 Příspěvekod mark12345 » 30 čer 2022, 06:27

Backlinks are links from a page on one website to another. This is important to us and you are giving us a chance and opportunity to help each other. We are hoping to have the same goal for the future of ours CLICK HERE

Zpět na „Off topic“