Nový gaming Minecraft server

Pokec o čemkoliv ostatním
Message
Autor
Crawny
Příspěvky: 1
Registrován: 10 bře 2020, 11:00
Reputation: 0

Nový gaming Minecraft server

#1 Příspěvekod Crawny » 10 bře 2020, 11:12

Zdravím komunitu Minecraftu,
hledám schopné lidi, kteří chtějí založit nový fungující server..
Jsem ochotný zaplatit prozatím na 12 měsíců 8GB ram neomezený server, pokud najdu schopný admin team, tudíž

    Webmaster/y, který mi bude schopný vytvořit fungující web
    Developery skrze addony a následná synchronizace s webem + nějaká menší úprava serveru, dle dohody, spíš mi jde zejména o propojení serveru s webem, jelikož PHP, MySQL a JS moc neholduji

A nějaké dobré duše, které budou mít dobré návrhy jak udělat server o něco lepší a vůči trendům i výstřední, tak abychom natahali spoustu lidí a vytvořili super komunitu :)

Jenom upozorňuji, pokud si chcete pouze přivydělat za nějaké služby pro server, jako je jmenovaný webhosting, tak mi nepište, hledám lidi, kteří se chtějí zapojit do admin teamu a starat se o server ve vlastním zájmu a vytvořit novou herní komunitu :)

Pokud bychom měli úspěchy nemám problém o rozšíření herních serverů a následně udělat i nějaký schopný gaming portal :)

Uživatelský avatar
wyka
Příspěvky: 1
Registrován: 04 úno 2021, 15:07
Reputation: 0

Re: Nový gaming Minecraft server

#2 Příspěvekod wyka » 04 úno 2021, 15:15

Mám v plánu založit nový fungující server. Hrál jsem na MinerApocalypse a Civcraft. Jaké hostování se nejvíce doporučuje? Mám začít s Java nebo Bedrock?

Jakub Wyka


r/minerapocalypse editorpimion.com

Uživatelský avatar
nejento
Příspěvky: 9815
Registrován: 28 lis 2011, 14:09
Reputation: 55
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový gaming Minecraft server

#3 Příspěvekod nejento » 04 úno 2021, 19:40

V Česku budeš mít daleko větší úspěch s Java Minecraftem.
Obrázek

Obrázek Přidejte se ke komunitě zákazníků na FakaHeda.eu Discord! Poznejte nové lidi nebo vyřešte svůj technický problém živě: http://discord.fakaheda.eu/


Zpět na „Off topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů