FAKAHEDA SHOP (admini)

Pokec o čemkoliv ostatním
Message
Autor
cairuss
Příspěvky: 45
Registrován: 22 pro 2018, 11:27
Reputation: -7

FAKAHEDA SHOP (admini)

#1 Příspěvekod cairuss » 14 úno 2019, 13:54

Dobrý den, toto téma je spíše pro adminy.
Zajímalo by mě, proč ve fakaheda shopu nemůžeme platit s fakaheda kredity, utrženými ze serverů. Chápu, že jsou s kredity nějaké ty soutěže o 300 - 400 kreditů, ale platit zvlášť za kredity na server a na fakaheda shop mi nevyhovuje a myslím si, že nejsem jediný. Kdyby se dalo platit alespoň v poměru 1:2, to by bylo ještě pro fakahedu výhodné.
Nedokážu pochopit, proč si fakaheda musí naplnit kapsy ještě z fakaheda shopu.
Je opravdu skvělé, že je tu sekce prodám/koupím, za to fakahedu obdivuji, ale myslím si, že nakupovat v poměru 1:2 ve fakaheda shopu je fér.

Nesuďte mě prosím, že nenávidím fakahedu, protože to není pravda. Každý má asi trochu odlišný názor, můj je takový jaký je.
Znám hodně lidí, kteří mají na fakahedě přes 5000 kreditů, přestali se minecraftu věnovat, a teď by si zahráli rádi třeba GTA 5, toto fórum neznají a teď neví co s tím.
Toť vše, snad jsem si s tímhle adminy nenaštval :D
S pozdravem
cairuss
Krádež neexistuje, za všechno se platí.
______________________________________

Smexhy
Příspěvky: 5602
Věk: 24
Registrován: 31 říj 2012, 15:50
Reputation: 20
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: FAKAHEDA SHOP (admini)

#2 Příspěvekod Smexhy » 15 úno 2019, 01:37

To si skôr napíš priamo ticket a opýtaj sa ich sám, no môj skromný a logický názor na to, prečo to nejde je ten, že kredity nemajú hodnotu nákupnej ceny, keďže sa tu na fóre nonstop predávajú kredity v obrovských čiastkach aj za viac ako polovičné ceny.

Viem že sa na fóre rád dohaduješ a diskutuješ, ale túto otázku smeruj priamo im, dostaneš tak najlepšiu odpoveď bez potreby dohád a špekulácií ;)

cairuss
Příspěvky: 45
Registrován: 22 pro 2018, 11:27
Reputation: -7

Re: FAKAHEDA SHOP (admini)

#3 Příspěvekod cairuss » 15 úno 2019, 01:51

Ptal jsem se tam. Bylo mi řečeno, že by na tom fakaheda prodělala, protože "rozdává kredity zdarma". Na otázku proč by to nešlo ani v poměru 1:2 mi nebylo odpovězeno, takže nevím. Zkusím to ještě znovu.

„keďže sa tu na fóre nonstop predávajú kredity v obrovských čiastkach aj za viac ako polovičné ceny.”

Možná kdyby byla možnost převodu kreditů na bankovní účet, tak by na fóře kredity nikdo neprodával ;) Bylo by mi jedno, kdyby fakaheda přestala se soutěžemi o 200 kreditů které se konají každoročně a vyhraje jen jeden. Je celkem nesmyslné, aby kredity, které si uživatelé vydělali nemohli poslat na účet, ne?
Všechno ohledně fakahedy mne dává smysl, ale toto ne.
Ale i tak dík za reakci :)
Krádež neexistuje, za všechno se platí.
______________________________________


Zpět na „Off topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů